Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol az igazság? Miért ő?

Figyelt kérdés
Az egyik oszt.társam(lány) megkapta a nagy őt. A srác tökéletes. Okos,helyes,törődik vele. A lány meg nem jár sehova,nincs hobbija. Hamar ideges lesz. Ált.rosszkedvű. Miért ő kapta ezt a srácot és nem én? Nekem van hobbim,nem vagyok rosszkedvű. Neki miért volt ilyen szerencséje? Szerintem ez nem igazságos az élettől. L18
2013. okt. 27. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy o probalkozott nala, te meg vartad azt a bizonyos supt galambot... Vagy a szemelyisege fogta meg a sracot. Esetleg o volt az esete. Sok magyarazat van erre.
2013. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az élet sosem igazságos, jobb ha ezt minél előbb elfogadod és tudatosítod magadban
2013. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem,mert a fiu irt ra facen es napkozbe a suliba mindig nezte a lanyt.
2013. okt. 27. 07:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor szimplan o jott be neki, es nem te
2013. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:'( en senkinek nem jovok be. Pedig neha eljarogatok,meg reszt veszek sulis dolgokon is. De miert o?:'(
2013. okt. 27. 07:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerlek, komolyabban nem tudok segiteni. Ez van, sok hal van meg a vizben, akiknek lehet pont te kellenel
2013. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla féltékenység. Fiatal vagy még, téged is megtalál majd. Ne rágódj ezen.
2013. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de mikor? En eddig mindig vartam,kerestem. Szerintem meg egy normalis randin sem voltam. Emgem senki nem szolit le,meg semmi nem ertem:(
2013. okt. 27. 07:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy ilyen dolog a másik ember érzelmeit nem lehet irányítani ez a fiú saját döntése volt őt ezért ne okold szerintem viszont nem elég csak várni meg eljárogatni sok fiú fél sokan nem veszik észre a jeleket ez ilyen, de te is kezdeményezhetsz fel a fejjel van még idő a hobbi és kedvesség nem minden de aki megtalál téged annak viszont pont ez fog kelleni.
2013. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

18 vagy nem 42...ha 42 évesen is ugyanez lesz a helyzet talán elkezdhetsz kétségbe esni...:D

Az meg, hogy kívülről jónak tűnik az élete egy dolog, nem tudhatod mi az amit nem látsz, hogy fog végződni a kapcsolatuk...de még ha ők is lesznek a "tökéletes pár" neked ezzel mit ártanak? Neked ez miért fáj? Az az ő életük, te meg dolgozz azon, hogy a sajátod alakítsd...

2013. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!