Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el a (csak barát)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a (csak barát) barátomnak, hogy a csaja megzsarolt?

Figyelt kérdés

Ez a hülye tyúk egyszerűen írt nekem egy oldalas regényt arról, hogy mi mindennel lépem át a határt a pasijával kapcsolatosan. A srác természetesen nem látja, hogy ez mekkora egy liba és állítja, hogy tuti nem féltékeny meg nem zavarja a barátságunk. Na erről ennyit, 2 hónap járás után tegnap kaptam a levelet a csajtól, hogy maradjak távol a barátjától, meg hogy ne most akarjak tőle valamit, hogy van valakije.

Utálom ezt a r1bancot és azt akarom, hogy szakítsanak, akkor miért nem mutatom meg a srácnak egyszerűen a levelet? Valami azt súgja nem lenne helyes, de akkor mi a helyes?



2013. okt. 13. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
miért rombolod őket szét?
2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Te bele vagy zúgva a srácba? Mert nekem ez úgy fest. Vagy még nem is ismerted be magadnak?
2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy te vagy a liba aki szétakar szakítani egy párt?
2013. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
a gyűlölet csak gyűlöletet szül!!!
2013. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, szeretjük egymást, de nem működött a kapcsolatunk, ezért maradtunk barátok...némi extrákkal. Nem járunk össze szexelni,mielőtt azt hinnétek, de közelebb állunk egymáshoz, mint egyszerű barátok
2013. okt. 13. 13:41
 6/20 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miért nem működött a kapcsolat?

2-es voltam

2013. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2 évig együtt voltunk, de én 17 voltam, ő 21, amikor elment egy távolabbi egyetemre és nem bírtuk a távkapcsolatot. Most viszont én is oda kerültem idén ahova ő jár, így megint közelebb kerültünk, de neki akkor már megvolt ez a barátnője...
2013. okt. 13. 13:53
 8/20 anonim ***** válasza:

Ok. Értem. Csak idő kérdése és együtt lesztek megint. :) A csaja nem véletlenül féltékeny rád. Szerintem érzi hogy mi lesz a vége. Nem kell félreállítanod egyébként saját maga alatt vágja a fát.

2-es voltam

2013. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tegnap is telefonáltunk és hallom a háttérben rinyálni, hogy "kivel beszélsz? megint vele? minek kell törődnöd egy ilyen dedóssal?"...ha így pattog, remélem nem viseli el sokáig
2013. okt. 13. 14:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Tuti. Ez alap nálam is hogy nem tűröm el ha elszámoltatnak féltékenykednek stb. meg ne hogy megmondja kivel beszélhetek meg kivel nem. Főleg ok nélkül. Egy ideig lehet tűrni de nálam hamar elszakad a cérna. Ja 27F

2-es voltam

2013. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!