Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a pasim más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a pasim más lánynak megírja azt hogy : megyek fürdeni és behabzom a testem, és még ráadásul telefonszámot cseréltek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megtiltotta? De kis aranyos. Úgy vágnám fejbe elterül a földön. Hogy jön ő ahhoz, hogy megtiltsa kivel beszélhetsz és kivel nem? Beszélgess más pasikkal te is, meglátjuk az is annyira tetszik-e neki. :)
2013. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is légy észnél, és dobd a fenébe. Ebben a helyzetben most az agyadra hallgass, és ne a szívedre.

Gondold át a dolgokat, és vonatkoztass el.

2013. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tegnap össze pakoltam és haza akartam menni de nem hagyta! azt mondta szeret engem! csak ne legyek ennyire féltékeny! és hadjak neki teret ne szabályozzam! Csak az a baj hogy itt nem arról van szó hogy másnak ir hanem azzon van a hangsúly hogy mit ir!!!!!!!!!!
2013. okt. 27. 10:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt azért meri megtenni mert lábtörlő lettél a kapcsolatodban. Lehet, hogy túl sokat néztél el neki már eddig is ezért elkényelmesedett és biztonságban érzi magát. Vagy pontosan tudja mit veszíthet de nem érdekli mert már nem szeret. Meg kéne lebegtetni előtte a szakitás gondolatát mert az arra adott reakciója sokat elárul az érzéseiről. Lehetséges, hogy már ott tart a dolog, hogy amint talál mást téged kihajít. Azt nem kéne megvárni. De az is lehet, hogy egy ártatlan flörtnek tartja az egészet amire neki "szüksége van" normális szerelmi kapcsolat mellett is. Le kell ülnötök beszélni mert sok minden lehet emögött.

Hogyan tudtad meg ezt? Ő mondta el, vagy belenéztél a facebookjába?

2013. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Reakciója annyi volt hogy picit pityerget hogy ne hagyjam el! Nem néztem bele hanem ugy szóltak hogy nézzek utána!
2013. okt. 27. 10:18
 16/17 anonim ***** válasza:

A túlzott féltékenykedéssel a forditottját éred el annak amit szeretnél. Bele fogod hajszolni őt más karjaiba ami látszik is, hogy már szabadulni próbál. Minél inkább tiltod, annál inkább csinálja. Más módszert kell választanod.

Ha ő pont az a típus akinek kellenek az efféle flörtök mint egyfajta megerősítés akkor nem tudsz mit tenni, vagy elfogadod vagy odébbállsz. Bár az ilyenek általában nem szoktak eljutni a telefonszám cseréig mert az már teljesen konkrét kapcsolatfelvétel.

2013. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hm... nem tudom kinek esne ez jól hogy a párja ilyeneket irogat másnak! Egy normális ember ezt nem tűri el! Nem mondom azt hogy én tökéletes vagyok de ezt nem tudom meg emészteni! Nekem is volt ilyen hogy valaki el akarta kérni a számom de én kérdés nélkül azt válaszoltam hogy nem adom meg!
2013. okt. 27. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!