Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális amit csinál, vagy mi járhat a fejében (bövebben lent)?

Figyelt kérdés
Több mint 4 évet voltunk együtt a barátnőmmel az első nagy szerelmek voltunk egymásnak,mindenben az elsők voltunk,kb.2 hónapja kijelentette hogy ő besokalt egyedül akar lenni már nem szeret úgy ahogy régen stb,meg kérdeztem azt is tőle van-e más a dologban de azt mondta hogy nincsen(hozzá teszem tényleg megromlott a végén a dolog, nagyon sokat vesszekedtünk sajnos).Ezt eddig még értem,de eltelt úgy 2 hét kb. amikor csak én keresstem ilyen napi szinten őt, de ezt ugye abba hagytam mer eléggé összevesztünk megin el mondta hogy semmit nem akar már tőlem.Én nem kerestem de rá egy hétre rám írt hónap fordulónk napján azzal az indokkal hogy "nem bírta ki hogy ma ne írjon"elkezdtünk beszélgetni,ő elkezdet kéredzősködni voltam-e már valakivel,vagy mikor voltam utóljára boldog vagy kik ezek az új lány ismerőseim hasonló kérdések,csak azt nem értem hogy ha nem szeret miért érdekli ez?Ez a kisebb dolog amit nem értek a másik ami teljesen összezavart az az hogy kb.egy hete oda jött hozzám beszégetni(kb 3.hét telt el hogy nem keresstük egymást a legutolsó facebookos beszélgetés óta)egy ismerősétől azt halotta hogy nagyon kivagyok(közbe már nem szerencsére)és hogy aggódik értem de ezt mind könnyes szemmel.Persze én mondtam neki hogy jólvagyok nincs semmi baj ,ő probált volna beszélgetni de én inkább "gyorsan" elköszöntem tőle és mentem, elég kellemetlen volt ez az egész hogy 3 hétig nem is keresett és most majdnem sírva elém állít,úgylátam ez elég rosszul esett neki hogy nem érdeklödtem felőle csak "le ráztam".Ja és azt is mondta hogy velem álmodot aznap este,plusz olyan apróságokat figyelt meg rajtam hogy új cipőm van,vagy új ruhám stb.Ez volt ami miatt úgy döntöttem hogy felhívom(kb.két hét telt el azóta mióta megkeresett) és megbeszélek vele egy talit csak hogy beszélgessünk egyet,felhívtam nagyon meglepődött és elmondtam neki hogy eszembe jutott és jó ötletnek tartok egy talit.Ő nem nagyon értette hogy mivan de végül bele ment.A tali előtt visszont fel hívott hogy mégse szeretne találkozni mert "fél",és nem érti mire jó ez,én erre nem tudtam mit mondani csak mondtam hogy jó rendben ha nem akarsz nem kell,és elkőszöntem tőle.Ti értitek hogy mit akarhat,vagy ha nem akar semmit miért keressett meg a múltkor?Én már nagyon nem értem az egészet ,le kéne zárnom az egészet végleg vagy lehet még valami(mivel sajnos én mág ezek után is szeretem)?Köszi előre segítséget!(20/f)

2013. okt. 26. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
írj neki egy sms-t hogy te még mindig szerelmes vagy belé, akkor legalább tudni fogja, hogy mi a csízió részedről, és majd eldönti mit akar.
2013. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj máár... HAGYD. Ha nem akar talizni, akkor nem.

Azt meg nagyon ajánlom figyelmedbe, ezekből kifolyólag: "voltam-e már valakivel,vagy mikor voltam utóljára boldog vagy kik ezek az új lány ismerőseim" Hogy ezt csak annyit jelent, hogy sérti az egóját, hogy esetleg nem őt imádja mindenki! SEMMI köze a szerelemhez. Amúgy csinálj amit akarsz, de ha engem kidobnának, tuti azt akarnám, hogy ő küzdjön....

2013. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a hiúsága lehet, vagy azt hiszi, öngyilkosságra készültél miatta.
2013. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!