Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat az exem? Barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem? Barátként hiányzok Neki vagy pasiként?

Figyelt kérdés

Nyár végén szakítottam az exbarátnőmmel,csak egy nyarat voltunk együtt, aki az osztálytársam. Azóta nem keresem a társaságát, csak ha "muszáj". Nem haaragban váltunk el, sőt ő úgy mondta, hogy ha később hiányoznánk egymásnak "visszatérünk a dologra". Most úgy alakult hétvégén, hogy együtt töltöttünk egy estét, kajáltunk, elmentünk táncolni, oda ahová régen jártunk, (ő ötlete volt), ittunk és rengeteget beszélgettünk, mély témákról, szexről (pedig annakelőtte nem beszéltünk róla), gyakran nevetett olyasmin is ami nem volt vicces egyáltalán, hozzámért sokszor, lovagiasnak nevezett, amiért elkísértem, meg aztán hazasétáltam vele. Egyikünk sem volt részeg, egy-egy sört ittunk. Azt is elmesélte , nem ő hozta fel, hogy találkozott kedden valami sráccal, de unalmas volt. Szóbajött, hogy nem beszélgetünk, ő hozta fel.


17 évesek vagyunk, azért szakítottam vele, mert nem akart felvállalni a közös ismerősök előtt, tehát mintha idegenek lennénk egymásnak. Hozzám sem szólt magától, scak ha én mentem oda hozzá.


Mit gondoltok?Változhat? Csak ez az egy hibája volt számomra.. Vagy hiányoznak Neki a régi idők? Vagy csak a társaságom, mint barát?


2013. okt. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

'azért szakítottam vele, mert nem akart felvállalni a közös ismerősök előtt


Ne kezdj az ilyen emberrel. Moat is csak játszik veled. Nincs ló jó a szamár is alapon.

2013. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel!Csak azért vagy jó neki,mert most éppen nincs más.Meg mi az,hogy nem vállal fel mások előtt?! Ez is csak őt minősíti,hagyd a fenébe!
2013. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A közös barátok, osztálytársak előtt nem vállalt fel (kézfogást felejtsd el, puszit is, utána meg miután szóvátettem, és mondtam hogy változtasson, a beszélgetést is. Azt mondta azért, mert jobbnak érezte ha inkább nem mond semmit, nehogy megbántson még jobban.......). A szülei előtt viszont igen. Az anyukája még most is úgy kezel, mintha együttlennénk, pedig tudja, hogy nem. Lehet, hogy az exem elmondta az anyjának, hogy mit is érez valójában, és az anyukája eszerint cselekszik?
2013. okt. 27. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
De akkor mondja meg konkrétan,hogy mit akar tőled!Ne húzza az agyad.
2013. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sosem beszélt önként az érzéseiről, egy alkalmat leszámítva. nem tudom, nem hiszem, hogy most kezdené el..
2013. okt. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!