Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miert nem hiv mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miert nem hiv mar nem tetszem?

Figyelt kérdés
szeretnem ha erett ferfiak adnanak valaszt nekem.szoval van egy szemely akinek nagyon megtetszettem mert elmondta es telefonon szoktunk dumalni meg smsezni en is tettem lepest mert volt hogy en hivtam vagy irtam erre 3 szor volt alkalom.de nemtudom mitortent mert eltelt 10 nap es azota nemkeresett en meg nemmertem neki irni mert utoljara en irtam neki es nagyon rossz kedve volt es megharagudott egy artatlan szo miatt
2013. okt. 27. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos azóta már más csaj kellett neki..ha már nem keresett 10 napig
2013. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani,erről beszélnetek kellene.

Rengeteg oka lehet,egy biztos ,ha egy lány nagyon tetszik egy férfinak és a lány se visszautasító akkor a férfi minden alkalmat megragad arra ,hogy találkozzanak,beszéljenek egymással.

2013. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!