Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most a családja mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most a családja mellett döntött, akkor örökre otthon is marad?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jajj, az ilyen a legrosszabb :( Azt mondja szeret, de közben mással van. Miért döntött a családja mellett, ha veled boldog?
2009. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
2okot mondott, egyrészt a gyereke. Másrészt már öreg ahhoz, hogy újrakezdje az életét, mind anyagilag, mind érzelmileg.
2009. nov. 13. 19:26
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát igen a gyerek döntő érv tud lenni, de ez a kor dolog, olyan hát...sosem késő. Próbálj még egyszer beszélni vele, aztán ha nem hát nem, keress mást. Neked is jár a boldogság :)
2009. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát már lassan 2 hónapja "nyúzzuk" egymást keresve a legoptimálisabb megoldást, ennyit még kamaszkorom hajnalán sem lelkiztem senkivel, mint vele :) Hát remélem majd kialakul valamerre...
2009. nov. 13. 19:43
 15/19 anonim ***** válasza:

Megfogsz haragudni,de tapasztalatbol irok...Azt mondta öreg az ujrakezdéshez?De nem volt öreg félrelépnie,és szexelnie màssal?Hagyjuk màr Szépen kiélte magàt,most meg hazarepült ....

Tudom hogy neked fàj,meg szereted,de ilyen emberekben nem érdemes bizni.

2009. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem haragszm, mert én is biztos ezt írtam volna erre.

tényleg nem mai srác, ötvenen felül van és igen, ahhoz is öreg, hogy félrrmenjen, és ugyan csak szexnek indult, nem az lett belőle.

2009. nov. 13. 19:50
 17/19 anonim ***** válasza:
Korban közel állsz hozzá? Mert ha fiatalabb vagy nála, akkor lehet azért nem akarja újra kezdeni. A gyereke milyen idős? Ha felnőtt gyereke van, akkor talán ez sem akkora akadály :)
2009. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

23 év van köztünk.

a fia pedig csak 10 éves.


:(

2009. nov. 13. 20:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy,hidd el lesz még jobb is,aki kitart melletted!Öt tartsd meg szép emlékként.
2009. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!