Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legromantikusabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legromantikusabb dolog ami eddig veletek történt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
ezek nem csak úgy történnek, általában én hozom össze őket :D (mert én vagyok a férfi és az ék kikúrt dolgom)
2013. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*én
2013. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már meglepetés buli, amit az akkora párom hozott össze teljesen titokban, vagy régóta vágyott ajándék, de leginkább olyan mondatok, szavak, amiktől még a szemem is könnyes lett.
2013. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor elvesztettem a szüzességem. A srác annyira vigyázott rám és kölcsönösen szerettük egymást... Nagyon romantikus volt :) És... bár már nem vagyunk együtt,sosem fogom elfelejteni.
2013. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 2 hónapig baleset miatt tolószékben ültem, és a párom végig mellettem volt, nem kezelt máshogy, vigyázott rám, és amikor full összeomlottam, meglepiként elvitt az Állatkertbe, apukámmal felváltva föztek rám, mellette dolgozott, edzett, mert nagy versenyre készült, ott volt, amikor elöször felálltam 8 hét után, és utána is együtt sétáltunk, amig újra el tudtam kezdeni edzeni...

Csak utána jöttem rá, hogy mi mindent feladott miattam, erre azt felelte: "tudom, hogy Te is ezt tetted volna értem"- és elsírtam magam


Lassan 4 éve vagyunk együtt, ez 2011 tavaszán volt :)

2013. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az esküvőnk előtti napon kiborultam, pöröltem mindenkivel, a (már) férjemmel is...

Még anyukámmismrámszólt, hogy ő nem szokott beleszólni, de nincsen igazam,més miért b..ogatom a páromat..


Erre kicsit később nn áll az udvaron..

2013. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az esküvőnk előtti napon kiborultam, pöröltem mindenkivel, a (már) férjemmel is...

Még anyukámmismrámszólt, hogy ő nem szokott beleszólni, de nincsen igazam,més miért b..ogatom a páromat..


Erre kicsit később kinn áll az udvaron.. Megyek ki...szigorúan rámnéz... "Gyere ide!"

Azt hittem mérges, és tisztázni akarja,mhogy nem kéne így beszélnem vele (jogos lett volna)


Odaállok, még mindig szigorúan


"Adj egy csókot!"


Erre megölelt, megcsókolt és azt suttogta a fülembe, hogy

"nyugi, minden rendben lesz, ne idegeskedj, szeretlek"

Még mindig könny szökik a szemembe, annyira jólesett.


Most ez az életem legomantikusabb élménye..:)

2013. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a szakítás után jó ideig külön voltunk, se veled-se nélküled viszonyban, mellette szoros kötődéssel és barátsággal. 1 év teljes körű szünet után újra felkeresett, még mindig volt valami a levegőben, és az aggályaimra, hogy nem véletlen nem működött (tk. szörnyen hisztis és idegbeteg voltam vele), azt mondta, hogy ő minden őrültségem teljes tudatában akar engem, sőt, talán épp ezek miatt, mert ezekkel együtt vagyok ennyire én.

(azóta újra együtt)

2013. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!