Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz egy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz egy nekem tetsző lányt találni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és csak olyan lányokkal voltam együtt, akik igazából nem is voltak az eseteim.

Nem kezdeném el sorolni az érdemeimet, mert az meglátásom szerint ezen az oldalon nem vezet jóra, szóval csak így általánosságban kérdezem: átlagos kinézetű srácként örülnöm kéne, ha egy átlagos lány összejön?


2013. okt. 28. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
annyit sem érdemelsz.
2013. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sekélyes kérdésre sekélyes válasz:

Igen! Örülj neki.


Egyébként pedig nagyon kicsi az esélye annak, hogy olyan lánnyal légy együtt, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Ilyen egy élet során általában egyszer fordul elő...


Ha maga az, hogy eseted nem volt.... hát... Miért jársz olyan lánnyal, aki nem az eseted?

2013. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Társadalmi nyomás, hogy legyen az embernek kapcsolata 20 éves kora körül, meg nem akartam beláthatatlan ideig szűz lenni.
2013. okt. 28. 00:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez tény. De ha már egyszer volt egy kapcsolatod, ahol megvolt az, aminek meg kell történnie, miért kell tovább szenvedni?


Én is így voltam, megvolt a hosszú kapcsolat, van úgymond referenciám és most inkább olyan lányokra koncentrálok, akik tetszenek.

2013. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nálam úgy tűnik, hogy később jött a felismerés, hogy ez így nem fog menni.

És milyenek az eredményeid?

2013. okt. 28. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, mivel a referencia kapcsolatomnak 3 hónapja lett csak vége ezért nem tudok túl sok eredményt felmutatni... De próbálkozom.


Személyesen egy lánnyal találkoztam, akivel ágyba is bújtunk, de nem volt szex... utána pedig lepattintott. A többi lány túl sekélyes volt, vagy nem tetszett.

2013. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nála nem is a külső az, ami miatt nehéz komoly kapcsolatot kialakítanom. A legtöbb lány elképesztően felszínes, de még a normális, kedves lányok is. Sajnos úgy tudom ez a kor előre haladtával még rosszabb lesz. F/22
2013. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ha könnyű lenne, akkor abba hol a szórakozás? Minél nehezebb valami, annál nagyobb az öröm amikor eléred.
2013. okt. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvárások miatt sosem járnék/ jártam volna senkivel...


Ezeknek a kapcsolatoknak, amikről beszélsz nincs jövőjük..

Majd 30 évesen az "elvárások miatt" elveszel feleségül egy nőt, vállatok 2 gyereket, még mindig az előbbi okok miatt, aztán jól benő a fejetek lágya, és lesz egy gyönyörű válásotok...



Az ideálok azok a korral változnak, ez nem az életkorral van összefüggésben, hanem azzal, hogy magaddal hogy állsz, az ember folyamatos változásban van.


Nekem a férjem az ideálom, pedig amikor összekerültünk csak részben volt az...ahogy megismertem, és közelebb kerültünk egymáshoz azok a dolgok "eltűntek"a szememből amik nem tartoztak az ideálomhoz (konkrétan, hogy nem magas, csak 3-4 cm van köztünk én pedig 174cm vagyok)


Ilyen hozzáállással esélyed sincs megtalálni a nőt, aki neked való.

Nem lehet egy embert sem skatulyába tenni...


Sok szerencsét, hogy felnőjj, és felnőttként kezdj gondolkodni


26/n

2013. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ui


A férjem szerint ő nagyon átlagos


És nagyon nehéz természet



Szerintem az átlagostól olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől


Amúgy pedig tényleg nem egyszerű, de ezt szeretem benne, és azt, hogy belőlem mégis a legjobbat hozza ki.

2013. okt. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!