Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemértem. Ez jel lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztàlyba akivel elégjôbba vagy.. mostansàg az az a hetekbe egy csúfnevet talàltam rá és mosolyog rá. 1-2 meg is üt de viccesen.... óràn a szemem sarkából látom hogy néz és ha ránézek akkor elmosolygja magàt és elfordul.. kezemen a sebet néha megnézi és akkor megfogja a kezemet rendesen.. Van amikor felbukkan ès õ szivat.. Sokan szépnek tartjàk mint ahogy én is. chaten nem beszélünk csak személyesen.. gyorsan segitsetek :D 19/F

2013. okt. 28. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

19?!

Ez komoly?

2013. okt. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor most írd le magyarul is.
2013. okt. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a jel.

(Y)

2013. okt. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd. Hívd randira. Járjatok.Legyetek boldogok :)
2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a csúfnév? :D
2013. okt. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na az szep ha enyyit nem tudsz tetelezuk fel hgy teged Akosnk hivnak es nem akosnak hanem langosnak fognak hivni na ez csufnev remelem vagod

te szerencsetlen meg szep hgy szerelmes beled

2013. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!