Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm megcsalna észrevenném rajta?

Figyelt kérdés
Hello barátnőmmel 3 honapja vagyok eggyütt és nagyon szeretjük egymást nagyon jól megvagyunk sok programunk van és napi 10 órákat vagyunk néha eggyütt... Csak ha nem vagyok vele, és a barátaival , barátnőivel van néha eszembe jut mivan ha nem vagyok elég jó neki? A kapcsolatunkba beleadok mindent de tényleg nagyon jól érezzük magunkat és várjuk hogy találkozhassunk pedig heti 4-5 alkalom van és akkor egész nap... csak arra lennék kiváncsi hogyha a lány megcsal 1 srácot azt a srác könnyen észreveheti? vagyis szemmel látható hogy valaki más is lehet a dologban?
2008. júl. 7. 21:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy mien jelei vannak? a megcsalásnak... előre is köszi a válaszokat
2008. júl. 7. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ezen gondolkozol gondolkozz el azon is hogy valóban tiszta szívből szereted a barátnőd? kérdésre a válasz: ha jól ismered a bnőd akkor észreveheted rajta.
2008. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és megkérdeztem sokkal tapasztaltabb embereket hogy miért gondolok erre néha mikor hiányzik mert félek hogy elveszitem és elvileg normális... mindenkiben megfogalmazódik 1 szer a kérdés hogy mi van ha talál jobbat? vagy nem? a tapasztalatok alapján ezt hallotam és néha bennem is előfordul ha a barátaival,barátnőivel van hogy mivan ha ott ráhajtanak és...
2008. júl. 7. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy néha elgondolkodsz azon, hogy elég jó vagy-e neki. A megcsalást nem feltétlenül lehet látni, mert ha gyakorlott benne, tudja, hogy miket csinálhat és mi az, amivel lebukhat. Ilyen pl ha lemondja a randikat, mert épp "dolga van". Sms-eket kap meg hvogatják telón, de előtted nem veszi fel. Vagy csak távolságtartóvá válik, nem akar annyiszor veled lenni, ellök magától meg ilyenek. Rengeteg jele lehet, csak elég nehéz észre venni. Amíg a barátnőd örül a találkozásnak, látod rajta, hogy boldog, addig nincs probléma. Szerintem neked nincs miért aggódnod :-)
2008. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha barátnőd megcsal akkor furcsábban viselkedik.Kevesebb időt tölt veled és már nem olyan mint régen.Nem mondja hogy szeretlek,nem ölel meg,nem csókol meg.De ha te csókolod vissza utasít vagy ha mégis vissza csókolna egy picit már máshogyan csókol!
2008. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!