Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 1-2év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 1-2év korkülönbség sokat számít? Többi lent!

Figyelt kérdés
A lány 1évvel idősebb nálam és ezen gondolkodik h öszzejöjjünk e ugy h én fiatalabb vagyok! Sokat számít ez a korkülönbség szerintetek? Nekem bejön a lány és fülig szerelmes vagyok belé, ő is mondta h tetszem neki de nem tudja eldönteni h mi legyen! Mi lesz ennek a vége, összejövünk vagy sem?

2013. okt. 28. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Haver... ha már ezen fennakad, akkor szerinted mennyire fog ez működni?
2013. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít.
2013. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de nagyon jól kijövünk egymással, és a nehéz ügyeket is megoldottuk
2013. okt. 28. 08:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem azért, de elég buta szerintem, ha a kor miatt gondolkodik... azért drukkolok, hogy okosan döntsön. :) Egyébként egyáltalán nem nagy korkülönbség az 1-2 év - szerintem.

16/F

2013. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. okt. 28. 08:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm meg egy srác akiknél ugyan ez a baj, lehet te vagy a srác? Egyébként szerintem egyáltalán nem gond ez az 1 év
2013. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miféle nehéz ügyeket oldottatok már meg? mondanál egy példát?
2013. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én randiztam már fiatalabb srácokkal, az esélyt mindig megadtam rá, hogy esetleg legyen vmi, de ilyen irányba jelen pillanatban túl nagynak éreztem a szellemi differenciát. Nem is azért mert ostobák vagy gyerekesek lettek volna, csak én is komoly vagyok, és legjobban nálam 5+x évesekkel találom meg a közös hangot, a kortársaim nagyon ritkán kötnek le. Szóval persze megpróbáltam, hátha, de valahogy nem volt az igazi.

Jelzem ez egy vélemény, és lehet másoknak semmit nem jelent az-az 1-2 év, főleg ha idősebbek nálam.

22L

2013. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem számit sok kor különbségnek,inkább kicsi akárhogy is nézzük. Vannak lányok,akik fiatal sráccal járnak legtöbbnek ez is számit,hogy ők csak idősebekkel járnak. 19/F
2013. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor


Édesanyám 2 évvel idősebb édesapámnál, 21 és 18 évesen jöttek össze...


Nagyon szeretik egbymást, jó a kapcsolatuk...


Ennek ellenére anyu mondja, hogy újra nem biztos, hogy képes lenne végigcsinálni az elejét.. Apu nagyon gyerek volt hozzá (anyu 14 éves kora óta dolgozott, apu 18 évesen jött ki a suliból...)

2013. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!