Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri így egy távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így egy távkapcsolat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy facebookon megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Én 16 éves vagyok ami 2 év különbséget jelent.Lassan 2 hónapja tart. És annyira komolyabbak a dolgok hogy már találkozást tervezzük. Csak bemenni a közös pontra 1 óra és aztán havonta csak 2szer 3-szor tudnám látni maximum. Csak viszont ő azt mondja hogy nagyon szeret és valamit én is érzek felé.Csak már nagyon tanácstalan vagyok és félek az egésztől. Szeretném ha tanácsokat adnátok és segítenétek hogy megérné e vagy sem

#távkapcsolat #korkülönbség #Bonyolult találkozás
2013. okt. 27. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem 16 és 14 évesen nem éri meg a távkapcsolat,mert semi kitartásotok nem lenne,bocsi. Tudom de nektek márpedig igenis van. De hidd el hogy nincs :)
2013. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először találkozzatok és majd utána agyaljatok távkapcsolaton.
2013. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ebben a korban nem:D
2013. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik haverom volt távkapcsolatban 2 évig, a srác minden hétvégén utazott le a csajhoz, pénteken ment, vasárnap jött. De ez csak akkor működhet ha nagyon szeretitek egymást. Ha nincs meg az elején az a nagy szerelem akkor felesleges belemenni az egészbe. Egyébként haverom 16 és a csaj 17 most.
2013. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is találkozzatok személyesen, aztán majd eldöntitek. Én se vagyok híve a távkapcsolatoknak, de talán(!) ez az egy órányi út még leküzdhető lenne.
2013. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1. hozzászóló . Nem nem akartam mondani hogy nekünk igen is van mert akkor nem lett volna ezt a kérdést megírnom. Természetesen megfogadom más tanácsát :D és köszönöm a gyors válaszokat
2013. okt. 27. 10:10
 7/8 anonim válasza:
Én 15 vagyok, a VOLT pasim 17. Én Győrben laktam, ő az ország közepén. Nem éri meg a távkapcsolat. Hidd el. Nem is működik. Mármint. ha igazán szeretitek egymást akkor oké. mert én simán bírtam volna. csak a volt pasim megcsalt, és ő a távolságra hivatkozott. de szerintem hülyeség. ha szerelmesek vagytok (Úgy igazán<!!!!>) akkor próbáljátok meg. de csak akkor.:)
2013. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ez már amugy is lényegtelen mert megbeszéltük hogy nem eröltetjük az egészet :)
2013. nov. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!