Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tűrheti el sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűrheti el sok lány, hogy a barátja mások előtt oltogatja, kioktatja?

Figyelt kérdés

Néha hallok férfiakat úgy beszélni a barátnőjükhöz, hogy állam leesik.

Ilyen bunkó lekezelő stílusban leoltja szegény barátnőjét.

Mondjuk szó van valami témáról, és a lány is hozzászólna, hogy mit gondol, és a barátja: "jól van, te ehhez nem értesz!" de ilyen kioktató lekezelő hangsúllyal. Vagy valamit mesél a csaj, hogy elrontott, vagy nem sikerült neki, és a barátja: "ja, ilyen béna is csak te lehetsz!"

Én meg ilyenkor úgy vagyok, hogy "basszus, ha nekem ezt mondaná, szájba rúgnám!"


És az ilyen sértésre nem mondanak általában semmit.

Ezt miért hagyja sok lány? Hogy ilyen sértően beszél hozzá a barátja ráadásul mások előtt?



2013. okt. 28. 14:49
 1/7 NyolcOne9 ***** válasza:
Mert élettelen szarok. Aki tud rá más megoldást, az szóljon.
2013. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert fontosabb nekik, hogy elmondhassák, hogy azzal a pasival vannak. Puszta külsőség, és mivel a haverok szemében ettől menő, hogy ő milyen laza, hogy róla/vele így is lehet beszélni inkább elviseli.
2013. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez az évezred sértése! Nem is értem, hogy miért nem kerítették el légmentesen ezeket az egyedeket az épeszű emberektől és miért nem dobtak rájuk napalmot! Lehet, hogy ők csak ilyen csipkelődésnek fogják fel... Mi vagy te valami turbófeminista?
2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ennél azért lényegesen erősebb szálak tartanak össze egy (jó) kapcsolatot, mintsem hogy némi csipkelődés, lekezelés azt szévihesse.
2013. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek szívesen megcsípnem a seggget :)
2013. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne tegyél fel ilyen kérdéseket, úgysem értesz hozzá :)

Engem is volt, hogy zavart már de lehet otthon megbeszélték a dolgot és, hogy nem kell komolyan venni. Vagy csak kirakatpasinak tartja a lány ezért elnéz neki mindent amíg villoghat valakivel és otthon jól meg is dugják pluszba.

2013. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az vesse rám az első követ, akinek több év alatt 1x sem csúszott ki ilyen a száján
2013. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!