Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket nem zavarnak a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárúrkérem kérdése:

Benneteket nem zavarnak a jól látható helyre kitett tamponos meg betétes dobozok a fürdőszobában? Nem lehetne azokat diszkrétebb helyre tenni, ha vendégeket várnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
DE!!!
2013. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
de! nagyon gàz kipakolni az ilyen intim cuccokat. màr csak az òvszer meg a sikosìtò hiànyozna melloluk.
2013. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lacmacika válasza:

Hehe ez vicces eset xd :)

hogy ha nagyon zavarnak akkor tedd el őket valahova máshova :) nem muszáj hogy a vendégek előtt legyenek :D :D

mondom hogy ha gond van vele akkor rakd el valahova ...

mert igazad van nem egy gusztusos ... xd :D :D

(pláne nem a használt :D :D :D xd )

2013. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Te még nem láttál használt betéteket és tamponokat. Különben nem panaszkodnál a tisztákra.^^
2013. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek semmi köze hozzá. Ha nem tetszik ne menj ilyen helyre. Nagyobb gondod nincs?
2013. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Igazából nem szoktam ilyesmire figyelni, ha vendégségben elmegyek a fürdőszobába. Elvégzem a végzendőt, aztán megyek, nem bámészkodok. A lényeg, hogy tiszta legyen a WC, a mosdó. A boltok polcain minden nap látok betétes dobozokat, nem ráz meg, ha véletlenül valaki fürdőszobapolcán is találkozok vele, nem is nagyon érdekel.
2013. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

de igen. De én el is szoktam raakni őket. Engem igenis zavart, mikor elmentem páromhoz még anno, és az anyja tisztasági ketyszerei szanaszét voltak a fürdőjükben. Akár tiszta akár nem, a végzete már meg van írva, és akaratlanul is az jut eszembe róla. ami szerintem nem jó érzés.


off, de engem az ebédidőben hétvégén vetített tamponreklámok is zavarnak. Kellemesen ülök a tv előtt, röhögcsélünk a családdal valami filmet, oszt egyszercsak jön lili a beszélő tampon. Neked is jó étvágyat -.-

2013. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért kéne eltenni? Szerintem természetes dolog menstruálni, hozzá tartozik az élethez. Másrészt, ha valakit vendégségbe hívok, az a lényeg, hogy tisztaság és rend legyen. Nem fogom senki miatt sem átrendezni a lakást. Annyira nem szeretem, amikor természetes dolgokat tabunak kiáltanak ki. Anyám pont tegnap jegyezte meg, hogy ha jön este a testvérem vőlegénye, ne hagyjam a szárítón a bugyijaimat. Miért is ne? Szerintem látott már olyat. Sőt, szerintem ő is hotd alsóneműt. Mi ez már...
2013. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarnak, miért zavarnának? Jól írta valaki, a boltban se zavar :D
2013. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is gáz!

Férfiként kifejezetten zavar! Nejemnek is megvolt ez a rossz szokása :-( Sokszor volt már vitatéma. Mióta a kotonokat én is szanaszét hagyom a fürdőben, már hajlandó elpakolni a betéteket.

Ugye, nem is volt nehéz számára? :-)

/Még azt is megjegyeztem neki, ha véletlenül, használtat látok meg, én a használt gumikat fogom kiakasztgatni :-)) /

2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!