Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam fel a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. A problémám a következő lenne. Párom változatosságra vágyik... Próbálkoztam már szexi fehérneműkkel (az első 1-2 alkalommal bevált), extrém helyen (ebbe csak egyszer ment bele), próbáltam vad lenni, finom lenni, de már kezdek kifogyni az ötletekből és ő még mindíg változatosságra vágyik...Várom az ötleteket...:)
2009. dec. 17. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Takaríts otthon meztelenül. Aztán várd a hatást.


Egyen rólad kaját.


Öntsd le a melled mézzel vagy pezsgővel.


Öltözz be valaki másnak. Játsszátok el, hogy két idegen vagytok és ő felszed téged.


Csináljatok sprirituális szexet: tantrát.

2009. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álljunk meg egy pillanatra! Újdonságra vágyik a párod? Akkor miért nem talál ki ő is valamit? Neked is jólesne szerintem, nem pedig, hogy mindig te találj ki valamit! Akkor ideírogathatnál egy rakás kérdést, mert ő még mindig vágyik valamire! Mondd meg neki, hogy most rajta a sor! Aztán cseréljetek és Te jössz megint, na majd akkor írok valamit!
2009. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Rodeoszex: Te vagy felül, ő alul. Ráülsz a szerszámára. Ezután:

"- Drágám, megcsaltalak XY (legjobb barát) -tal."

Cél: minél tovább fennmaradni a szerszámon. :D

2009. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%

Ruhacsere. Te legyél fiú ruhában, a párod nőiben (harisnya harisnyatartó, tanga, melltartó mini szoknya.)

Crossdress

2009. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!