Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk véleménye érdekel elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleménye érdekel elsősorban, de a lányoké is hogy Ők mit tennének most?! Milyen ember ez már? Most mit akar?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a sztori, hogy van egy srác (nagyon jól elvagyunk és tudom hogy tetszek neki:D )aki nálam 4 évvel idősebb, és Őt ez zavarná a mi kapcsolatunkban ha összejönnénk, mondván, hogy egy 16 éves lánnyal nem lehet bármit csinálni. Ezt értem is, de azt nem hogy ezt most akkor minek kérdezte meg?? És tegnap elhívott egy "bálba" hogy jó lenne ha mennék, nagyon örülne neki ha ott lennék én is. Mondtam hogy még meglátjuk hogy elmegyek-e. Erre azt kérdezte hogy tehát jössz?,Mondtam hogy na jó elmegyek.Örült neki nagyon!! De a baj ott van, hogy ma egy másik lánnyal láttam smárolni:S És szerintem tudta nagyon jól hogy látom, de azért is fogdosták egymást.:S Nagyon rosszul esett/esik!!:S Ez most mi volt??? Ez ugyan mire volt jó??

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!!

16/L


2010. febr. 23. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha jót akarsz magadnak kerüld el messziről az ilyen suttyókat. Ha VELED szeretne lenni, akkor nem kezdene ki mással... főleg nem úgy, hogy tudja, hogy te is látod.

Lehet hogy neked is tetszik, de hidd el találsz százszor jobbat is! Nem szabad feladni.

Nagyon is ismerős az ilyen típusú srác... Ne vesztegesd rá az időd, később csak rosszabb lenne. Persze ez csak egy jó tanács, a döntés a tiéd.

21/F

2010. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha beléd van esve a srác (ha biztosn tudod) akkor az is lehet hogy csak azért csinálta hogy féltékeny legyél rá amiért egy másik nővel látod és lépj valamit,

vagy zavarja a 4 év különbség és lemondott rólad:(

szerintem hívd el beszélgetni és mond meg neki h bejön/szereted és akkor alakulni fog pozitív v negatív irányba a dolog


By:. Domino

2010. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem tojd le,ez szemét húzás volt tőle.Lehet,hogy azt akarta,hogy féltékeny legyél,de ne hagyd,hogy igaza legyen.Nagyon oda van a 20 évével,mit gondol,hogy már tudja,mi a szex? És ha most mégis engedsz neki,akkor azt hiszi,ezt a "mással-csókolózom" dolgot akármikor meglépheti veled. Ne engedj neki,keress másikat,vannak még tőle rendesebb srácok is,hidd el. Ennyire értékel,hogy még csak abba se hagyja a smárolást,mikor tudja,hogy látod,és fáj. 18/L
2010. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
mindenki azt irja h hadjad de ha szereted akkor próbáld megoldani de ha ugy érzed h nem menne akkor ténleg hagyad:(
2010. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Már bocsi, de ezek után, nehogy már Ő menjen oda...

Aki meg így akar "féltékennyé tenni" az egy éretlen akárki... 20 évesen... bár ez azért annyira nem meglepő sajnos.

Szerintem.

2010. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Csak meg akar dugni?!
2010. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

neemm.. feltekennye tenni valakit az egy dolog.. de ezert az ember nem megy epp ien messzire... meg aztan csak azert h feltekennye tegye ot, nem kezd egy masik csajjjal szorakozgatni epp annyira (mert ha annyira "fogdostak egymast kepzelem h nem abban a percben ismerkedtek meg, hanem annak meg voltak elozmenyei; es kisse azt is nehezemre esik elkepzelni h kerult olyan "jo baratnoje" aki eljatsza a szereto szerepet..)

szerintem nem igen gondolt teged komolyan :-( sajnos vannak ien bunkok, akiknek kedvenc szorakozasuk h hujitsek a masokat, es foleg ha meg azt is kihangsulyyozta h zavarja h 4 ev koz van.. akkor :-( ... a baratom es koztem is 4 ev a kulonbseg, lassan 2 eve egyutt vagyunk szoval en is epp 16 voltam mikor megismertuk egymast.. utolag bevalotta h kisee zavarta ot, de azert ugygondolta egy probat meg er mert bejottem neki.. szoavl :-?? ... sajnalom de az en velemenyem h ne fuzz nagy remenyeket hozza :-(

2010. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te komolyan leálnál még vele ezek után? Sztem ez tök megalázó húzás volt tőle és ha ezt hagyod akkor máskor is simán meg fogaj tenni...

20F

2010. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én tuti nem mennék oda hozzá ezek után...bálba meg pláne nem!!!
2010. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 éves, megakar dugni. ennyi. és minél több lányt. mégennyibb.
2010. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!