Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak érte/értünk? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte/értünk? (Bővebbent lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Először is bocsi ha hosszú leszek. 4.5 év után szakítottunk a barátnőmmel.Egyszerűen nem tudom most mi tévő legyek.Eltelt már körülbelül 2 hét azóta de nem hogy jobb lenne, egyre rosszabb.Annyit tudni kell rólunk,hogy 140kmre lakunk egymástól , 4évig ott éltem ahol ő mivel kolis voltam, de most,hogy végeztem a suliban, újra itthon élek a szüleimmel.A bajok 8 hónapja kezdődtek amikor mindg elhallgatott valamit (becsapott) . Pl. van egy osztálytársa akit kinem állhatok és úgy érzem többet érez iránta mint barátság , és miatta nem 1x becsapott. Állítólag csak nagyon jó barátok és sohasem csaltuk meg egymást egyébként.Sok veszekedés volt emiatt, de mindig megbocsátottam neki.Aztán nyáron semmi baj nem volt sőt , szinte az egész nyarat együtt töltöttük, azonban 4 hete elutaztam külföldre és onnantól kezdve nem ismerek rá. Még odavoltam felvolt háborodva ha nem tudtam neki írni egy nap.Összevesztünk , mire hazaértem meg már azt mondta, hogy neki nem jó, nem jó a kapcsolatunk már régóta meg ilyenek. Én azt hiszem,hogy már nem szeret de ő azt állítja, hogy nagyon szeret még mindig,de most neki ez így jó. Ja és, hogy most jött rá, hogy nincs annyi szabadságunk amennyinek kéne lenni. Aki szerelmes az, hogy változik meg 1 hét alatt ennyire ? A poén az, hogy multhéten elmentem hozzá, ott voltam 2 nap és sajnos 2x is lefeküdtünk, ami ismét kétségek elé állított. Mert teljesen érzelmes volt, nem is tudom mikor volt utoljára annyira érzelmes . Rá meg 10 percre megint elkezdte mondani, hogy neki igy jó nélkülem.

Mindenem hozzá köt, neki én voltam még az első csókja is... Tudom nekem kéne a legjobban ismernem őt, de most nem tudom mit csináljak.

Harcoljak érte ? Nagyon szeretem ...


19/F


2013. okt. 29. 03:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer mindennek vège lesz !

Bocs de itt már nem tudsz mit csinálni vàljatok el barátkènt , majd neked is lesz más.

rèszèrōl elmùlt a szerelem csak gondolom nem szeretne megbántani.

2013. okt. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt mondogatom neki 2 hete ,hogy ő már nem szeret.. De mindig azt mondja, h szeret. Hidd el könnyebb lenne ha ilyet mondana, mint várni a semmit.
2013. okt. 29. 04:04
 3/3 anonim ***** válasza:

persze hogy szeret csak már nem ùgy.

ès nem akarja ezt a fejedhez vágni.

ez a rèszèrōl egy testvèri szeretett lett , ès ezèrt elveszteni sem akar , mármint soha többè nem tudni rólad.

2013. okt. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!