Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak még vagy fogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak még vagy fogadjam el hogy itt a vége?

Figyelt kérdés
Pàr hetet voltunk együtt,de az elmult idöben alig söt majdnem semmennyire nem foglalkozik velem...nem jön,nem hiv,nem vàlaszol az sms-eimre....én szeretnék vele lenni,nagyon tetszik söt azt hiszem szeretem;de attol félek ha futok utànna még jobban elüzöm magamtol,de elveszitni sem akarom...tegyem én meg az elsö lépést mint eddig mindig?Nem akarom hogy idegesitsem a "tapadàsommal",de szeretném folytatni vele.Normàlis vàlaszokat köszi;
2013. szept. 17. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
az alapján amit leírtál nekem úgy tűnik, hogy ő nem szeretné folytatni :(
2013. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet, sajnos én is voltam ilyenben, és egyetlen egy dolgot mondhatok: azonnal tűntesd el az életedből. pár hét az szinte semmi, ha tényleg érdekelnéd (ne haragudj, ez nem ellened irányul, ez csak az igazság), akkor hívott volna, válaszolt volna az smsekre. igen, védekezhet mindennel, mentegetheted, csak te fogsz koppanni. bocs, ez most kicsit nyers volt, de a helyzet egyértelmű, és csak meg akarlak kímélni attól, ami velem megesett. ha gondolod, írhatsz privátot is.
2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap irt sms hogy sajnàlja de sokat dolgozik és csaladi gondjai is vannak!Na de ennyire hogy màr több mint egy hata nem talakoztunk pedig 10 percre lakunk egymàstol...Ez nagyon kifogas "szagu" nem?
2013. szept. 17. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
az én esetemben is így volt, bár engem meg sem kedvelt az elején sem. Mikor úgy tűnt, tök jól dumálhatunk, egy hülye indokkal lerázott, azóta sem hajlandó normálisan beszélni... A tekintélyemből semmi sem maradt, belefáradtam, és ráhagytam. De nagyon szerettem volna a dolgot :(
2013. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*engem nem kedvelt az elején sem
2013. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sanos azok után amit itt leírtál csak azt tudom tatácsolni, hogy ne pazarold az idôd rá. Exem is pont így tett velem ahogy párod veled, szóval nincs èrtelme harcolnod tovább.
2013. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló az egyik exemmel. Bár nálunk az volt a szituáció, hogy az első éjszakánk rosszul sült el. És ezen teljesen kiakadt, hogy szégyelli, meg hogy át kell gondolnia, és beszélünk meg találkozunk, de gondolkodnia kell.


Írtam neki 2 smst nem válaszolt. 3 nap után Kérdeztem találkozunk e, hogy megbeszéljük....nem ér rá a hétvégén (addig mindig ráért.)


itt már levágtam, hogy csak halogatja hogy megmondja nem is akar tőlem semmit. így megírtam neki hogy velem ne szórakozzon és keressen kifogásokat. mivel nem hajlandó szóba állni velem részemről szakítok.

erre már visszaírta hogy egyetért.


Szar volt pár napig, de legalább nem kuncsorogtam. Jó érzés volt, hogy én vetettem véget a dolognak, és nem hagytam hogy bizonytalanságban tartson, majd még ráadásnak ő szakítson velem.


Akinek fontos vagy, annak lesz rád ideje.


Érdekes mód, amikor a férjemmel járni kezdtünk, ő soha egyetlen randit, találkát nem mondott le. Szóval mindig szánd rám időt, és nem játszotta meg magát hogy ő milyen elfoglalt....


Nagyon nem csípem a határozatlan embereket.


27/N

2013. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!