Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak érte vagy fogadjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Tegnap barátom egy ismerősénél voltunk.Ott volt az excsaja is.Láttam, hogy a barátom szinte le se tudta venni a szemét róla.Magam is elismerem, hogy gyönyörű lány.Karaoke-ztunk és a csaj egy szerelmes zenét énekelt, közben a barátomat nézte. Látszott, hogy neki szólt.Mindenki észre vette a vibrálást köztük.Páran meg is jegyezték, hogy bár kedvelnek, szerintük Ők összetartoznak.

Igazából 1 éve szakítottak azóta én vagyok az első lány akivel összejött a csaj pedig úgy tudom csak kavargatt azóta pasikkal.

A barátomat ma megkérdeztem, hogy mit érez a volt barátnője iránt és az volt a válasz, hogy összezavarodott.

Nem tudom mit tegyek. Annyira de annyira szeretem! Tegnap estig semmi baj nem volt köztünk. Szörnyű életem volt..míg meg nem ismertem Őt. Nem igazság, hogy annak a lánynak mindene meg van és a legfonotasabb személyt is elvesszi tőlem.Életem legszebb négy hónapja végetért egy este miatt..el se hiszem.:'( Harcolnék érte de van értelme?


2013. okt. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Harcolni valakiért mindig is alacsonyabb érték bemutatása volt a másik fél számra. Ha te érted küzdenek, akkor vagy te a domináns!
2013. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj le angolosan. Találsz jobbat. Ezek úgyis összejönnek idővel. Sajnálom, veled vagyok lélekben ezekben a nehéz időkben.
2013. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki.
2013. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én a helyedben annyit tennék, hogy szeretem továbbra is. Amint letisztázódtak az érzései dönteni fog. Csak legyél vele és szeresd! Mutasd meg neki milyen fontos számodra.
2013. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hverod sem fog együtt maradni a csajjal.Csak egy ideig, mig a nő nem talál mást.Ezt amit irtál, és ahogy egyértelműen lehet látni, azon túl, hogy a másik nő nem tisztességes és pár embert már ellened fordított.
2013. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy kúltúrált nő eleve nem megy olyan buliba, ahová az exe és annak a jelenlgi nője is jelen van.

Az meg még egy rossz pont a másik nőnek, ahogy előadta magát előtted, és ahogy a többi emberrel kavartatta a lapokat feléd.


Szóval ebből csak te jösz ki nyertesen, ha lépsz emelt fővel.

2013. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!