Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretnék szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretnék szakítani a párommal, de így mégis hogyan?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk. A kapcsolatunk menthetetlenül megromlott, leginkább a pénzéhes, élősködő családja miatt. Már többször próbáltam vele szakítani, de mindig közbejött valami ami miatt nem tehettem meg ezt a lépést.

Amikor először szakítani akartam, megbetegedett, hónapokig volt betegállományban, nem léptem, mert nem akartam betegen "kidobni", meggyógyult de a munkáját elveszítette. Kivártam, hogy munkát találjon és kicsit összeszedje magát, erre kiderült, hogy csoportos leépítésnél őt is kiteszik. Ez is megoldódott, lett egy fix munkahelye, erre kiderült, hogy a fizetése csak a hiteleinek a törlesztésére elég, mert fele annyit sem keres mint eddig.

Én már nem bírom tovább a folyamatos vitákat és a kicsinek sem túl jó, hogy ebben nő föl, mindenképp lépni akarok, de mégis hogyan? Hogyan nézzem tétlenül, hogy miattam lesz földönfutó?


2013. okt. 29. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Magyarul a párod nem keres már olyan sok pénzt ezért szakítani akarsz? Még hogy a nőknek nem számít a pénz...
2013. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szakításhoz nincs megfelelő idő, mivel ez mindig kellemetlen. Ha tényleg eldöntötted, akkor meg ne a körülményekkel magyarázkodj! Azt meg honnan szeded,h miattad földönfutó lesz? Felnőtt ember.
2013. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" Magyarul a párod nem keres már olyan sok pénzt ezért szakítani akarsz? Még hogy a nőknek nem számít a pénz..."


legközelebb figyelmesen olvasd el, a kérdező nem azért akarja elhagyni, már régen megromlott a kapcsolat és épphogy sajnálja a párját mert nem tudna nélkülle megélni.

2013. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt minél tovább húzod, annál rosszabb lesz neked...
2013. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csőstül jön a baj :D
2013. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltátok megoldani a problémát? Mondd el neki, hogy nagyon rosszul érzed magad a kapcsolatban, már a szakításon gondolkozol, mert nem bírod tovább... biztos meg tudjátok beszélni, és vagy békében elváltok, vagy megpróbáljátok újra felépíteni a kapcsolatot. ;) De lépj gyorsan, mert egyre csak rosszabb lesz!
2013. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!