Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok miért pont rájuk buknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért pont rájuk buknak?

Figyelt kérdés
Miért pont az emo-s bunkó flegma fiúkra buknak a csajok mint inkább a normális,viccesekre???Nem értem 14/f
2013. okt. 29. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

I Know That Fell Bro


lassan 15/f (még 1 hónap)

2013. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert még kislányok.

Én 17 éves vagyok és nekem pl. a vicces, lökött, rocker fiúk jönnek be.

Úgyhogy nyugi. Idōvel majd kinövik ezt. :)

2013. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Emo? Azok már rég kihaltak nem?

Most a swagekre buknak, de azok is kihalnak majd ne aggódj

2013. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiatal lányok a divatra, külsőségekre, önbizalomra buknak főleg, jah meg az ösztönök is működnek, de főleg majd később.


Majd 20 fele alapvetően az önbizalomra fognak bukni, meg a szexuális vonzódás fogja meghatározni a dolgokat, ja meg némileg a szociális státusz... Ez van.


Na most emellett, hogy az illető férfi bunkó, vagy nem, az nem tényező nagyon.


Csak az igazán okos lányok/inkább nők buknak az egyszerre magabiztos és intelligens férfiakra, de ott is fontos a magabiztosság.

2013. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Léteznek még?


Majd kinövik,a csajok nem, csak a kislányok buknak rájuk...

Te pedig ne aggódj, még csak 14 éves vagy, majd 2-3 év múlva is lesz esetleg ilyen problémád, akkor értheő, de jelenleg egy14 éves fiúra max egy 12-13 éves lány bukik....a saját korod beli lányok érettebbek, ezért idősebbekre "buknak" jelenleg (gondolom) az emosok képviselik az idősebbeket, vagy idősebbnek kinéző fiúkat...

2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Igen,ők a kortársaink :) ne aggódj vannak még normális emberek, az én barátom ( és tudom hogy fiatal vagyok hozzá de igazából sokak szerint éretten kezelek mindent ) vicces és kedves.nagyon hűséges is . Mi ketten 14 évesek vagyunk és egy osztályba járunk. 5 hónapja vagyunk együtt.Ne félj vannak normális emberek,csak az a baj hogy kevés :)


maradj olyan amilyen vagy és hidd el ha valaki humoros az megfog egy lányt :)

2013. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A magabiztosság nem egyenlő a bunkóssággal. A lányok sem szeretik, ha éjjel nappal a kis feneküket nyalják és úgy bánnak velük mint egy mákvirággal.

Egyébként abból amit leírtál nem sok mindent lehet kivenni, 14 vagy, hová akarsz még csajozni? A 13 éves lányoknak meg gőzük sincs még arról mit akarnak, egyetlen forrásuk a média az pedig csak az agyukat mossa egész nap.

Idővel kinőnek mindent és csak egy tisztességes férfit akarnak majd. Persze a vágy akkor is ott van bennük ilyen meg olyan "szőke hercegről" de a racionális énjük akkor már előtérbe kerül és rájönnek nem lehet állandóan a trendi fiúkat hajkurászni. Ez mindkét nemre igaz.

Szóval nyugi.

2013. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert neked is az olyan csajok jönnek be, s ezért csak őket figyeled (vagy csak épp egyetlen egyet), s nem nézel körbe.
2013. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem emo, hanem páwa!
2013. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat
2013. okt. 31. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!