Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex csajok miért pont akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex csajok miért pont akkor bukkannak fel és kezdenek el kavarni, mikor a volt pasijuknak kezdődő kapcsolatuk van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
pont ugyanez a helyzet nálam, csak én nő vagyok. az expasim bukkant fel most, mikor alakulóban van egy másik srác. nagyon váratlanul ért. szerintem koptasd le te is, én is ezt fogom tenni az exemmel. ez a legjobb amit tehetsz ebben a helyzetben.
2013. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
másfél hete vagyunk együtt, és próbálja felkelteni a figyelmét a pasimnak. elegem van ezekből a csajokból. az előző kapcsolatomat is így tették tönkre. nem értem mire jó ez nekik és miért nem keresnek másik fasz.it maguknak.
2013. máj. 19. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te már agyilag bekattantál, és beképzelsz olyan dolgokat, amik nincsenek.A kényszerképzeteidet szerintem nyugodtan hanyagolhatod..
2013. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem nekem szól a kérdés :(

Én ugyanis pont nemrég kerestem meg az exemet.

De mentségemre legyen mondtam én úgy tudtam láttam egyedülálló. Nem tudtam hogy kapcsolatban van. Ha kapcsolatban lenne nyilván nem próbálkozom!! Bár hiányzós üzeneteket posztolt ez simán szólhat annak is akivel épp most kavar, nem az excsajának nekem de én magamra vettem és megkerestem. Sajnálom, ha bekavartam esetle gpont a Ti kapcsolatotokba. Nem tudom talán éppen te vagy az exem új barátnője. Ez esetben nagyon sajnálom és sok boldogságot nektek. Amugy sem kell tőlem félni mivel visszautasitotta az utolsó utáni lehetőséget is én végképp eltünök. Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok?

2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy így történt. Ha a pasiban felmerül egy kicsit is a kétség, hogy talán vele kéne lennie, nem illetek össze.
2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja így már jobbat értem a kérdést. szóval te vagy az újdonsült lány, és a pasid exe újból próbálkozik. hát figyelj most mondok valami bölcset:


akit lehet vinni azt úgyis viszik, akit nem az úgyis marad. még azt mondom, jobb is, hogy az elején kiderül mennyire lehet megbízni benne, mintha később lépne le az exével vagy akár másik nővel, mikor már erős érzelmeket táplász iránta. szóval ha szeret, úgyis marad. ha meg nem, akkor örülj hogy lelép, mert meg sem érdemel téged, nála csak jobbat találhatsz majd.

2013. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyik kapcsolatot pusztán egy ex felbukkanása tönkre tud tenni, az nem kezdődő kapcsolat, hanem komolytalan. Nekem is volt ilyenben részem, két hete "jártunk", felbukkant az ex, rá két hétre már le is lépett vele. Mit mondjak? Utólag belegondolva nem kár érte, hogy egy ilyen jellemtelen rіbanccal nem jöttem össze.
2013. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!