Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet ezt élni? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet ezt élni? Úgy érzem sose fog elmúlni, minden napom erről szól, hogy a szakításon kívül másra nem tudok gondolni.

Figyelt kérdés

Barátommal szakítottam, ca. 2hete, állítása szerint ő szeretett /habár nem nagyon tett a kapcsolatért és meg is csalt/ Azóta nem is beszéltünk. De a barátnőmre is ráhajtott /szval ezek szerint nagyon szerethetett- és megviseli a szakítás/ egyre jobban azt érzem nem bírom, én nagyon szeretem, ő volt az első szerelmem és nagyon fáj... mert nem azért szakítottam vele, mert nem szeretem már, hanem elegem lett a hazugságaiból meg a megaláztatásaiból.

Mit csináljak hogy eltereljem a gondolataimat róla? Pedig annyiszor bántott, más már rég elfelejtette volna a fenébe. Én meg itt szenvedek, ő meg a markába röhög és sorra fűzi a csajokat+barátnőimet. Kezdem megutálni, hogy 4éven csak így túl van. Életkedvem 0.


Esetleg tudnátok írni saját sztorikat, nektek milyen volt az első szerelem, hogyan hevertétek ki stb :) Jól esne, ha látnám, hogy másnak is sikerült ezen túljutni.


köszönöm az értelmes válaszokat! :) 21L


2013. okt. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hosszú idővel ....
2013. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lalla99 válasza:
Hát,sajnos velem is ez a helyzet. Több,mint 2 éve vagyunk együtt, sok mindenen keresztül mentünk már. Ő mondjuk nem csalt meg (vagyis hát nem tudok róla),de elég sok olyan dolgot elkövetett,amivel szörnyen megbántott és csalódtam benne. Nyáron szakítottam vele egy ilyen akciója során,de nem sokáig bírtam,folyton adtam neki az esélyeket, és aztán mindig megbántam mert hiába járt a szám és magyaráztam el neki mindent,hogy nekem ez miért nem jó, ilyesmi, mégis megtette a rossz dolgokat. Most épp ott tartok, hogy megint kezdi,pedig megkértem külön, hogy ne tegyen ezt-azt,megígérte, hogy nem fogja de mégis csinálja, szóval ez nem lesz egy örök életű kapcsolat sajnos,pedig annak indult. És ő nekem az első,minden téren.Csakhát amíg én beleadtam apait-anyait, ő úgy tűnt, hogy értékelte ezt, de igazából nem eléggé, sajnos. De hogyha érzi az ember,hogy nem jó, akkor ha nem lehet megjavítani,annak sajnos véget kell vetni .Azt sem tudom mit kezdek majd nélküle, de az ember egyedül is jól kell érezze magát, rájönnie, ki is ő, miket szeret, mire képes. Hátha jön egy olyasvalaki majd pár év múlva, aki kicsit jobban értékel engem és azt, hogy együtt vagyunk. :) Persze nagyon fáj, az biztos, csak vele osztottad meg az életed ilyen sokáig, de az kell hogy erőt adjon, ami miatt szakítottál. És azt ő nem fogja megváltoztatni, ha eddig nem tette, hidd el :) Kitartás!
2013. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Saját sztori: Nálunk ugyanez volt a helyzet... Sokszor megalázott, hazudott, mindig megbocsátottam, többször szakítottunk 5 év alatt, én megcsaltam végül... Utána újra kibékültünk, belátta, hogy ő is hibás volt a dolgokban, 2 napja szakított velem, pedig már eljegyzést tervezetünk és közös életet... Belefáradt abba, hogy bizalmatlan vagyok. Most várok, hátha meggondolja magát, de félek, hogy nem sok esély van rá. Azt szokták mondani, hogy akiknek együtt kell lenniük azok előbb-utóbb együtt lesznek, bár ezt így ilyen helyzetben nehéz elfogadni és pozitívan gondolkodni. Kitartás! Engem az is megnyugtatott, hogy itt olvasom sorra, hogy hány év után szakítottak, és nem vagyok egyedül! Nem vagyunk egyedül ebben a dologban, mert még 100 másik lány szenved ebben, és szó sincs arról ,hogy csak velünk fordulhatott elő... És az is erőt adhat, hogy van olyan, aki egy válás után talpra áll, vagy egy eljegyzésből kiszállva kezdi újra az életét, és jobb úgy az élete. Én sem tudom jelen pillanatban elképzelni nélküle az életem, csak várni tudok...
2013. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!