Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ez a hiszti a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ez a hiszti a férjem részéről?

Figyelt kérdés

Piti dolog,de kíváncsi vagyok a véleményekre.

Szóval a férjem délutános a héten,és tegnap délelőtt mielőtt indult,szólt hogy el van szakadva egy 2cm-es részen a nadrágja,a zsebénél.Már nem volt mit tenni,indulnia kellett,elment hát így.Nem mintha nem lett volna másik amit felvegyen.

Ma reggel felkeltünk,interneten keresgéltünk,telefonálgattunk,bevásárló listát írtunk,meg ilyesmi.És mikor indult volna munkába,elkezdett hisztizni,hogy nem varrtam meg a nadrágját!De olyan undorító módon viselkedett,hogy azóta is nagyon szomorú vagyok.Mindig mindent megcsinálok,neki semmit sem kell,de ez most kiment a fejemből,főleg hogy egész délelőtt el voltunk foglalva.

Ebből tényleg ilyen cirkuszt kell csinálni,most tényleg hibás vagyok?


2013. okt. 29. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz ha egy férfi hisztizik...
2013. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem jogos.. megvarrhatta volna ő is..
2013. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

holnap reggel adj a kezébe egy tűt és egy cérnát


:-)

2013. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jogos. A hiszit alapvetően nem az. Ha még egyszer szóvá tette volna, s hozzá teszi, hogy arra számított, hogy megoldod, akkor rendben lenne. De parádét férfiember ne csináljon..... Khm.. innen jut eszembe: biztos nem látens meleg??? :D :D
2013. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak feszült valami tök más dolog miatt és azért csapta ki a hisztit... Rajtad vezette le a feszültséget.
2013. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem az asszony hisztizik, ha nem varrom meg a leszakadt táska fülét, stb. :) De nem ordenáré módon, csak viccesen.

Ő bebeszéli magának, hogy ügyetlen ezért nem csinálja. Persze rá lehetne venni, de én is szívesen megcsinálom.


Na ha a férjed hisztizik akkor szájon kell vágni.


Mutasd meg neki ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw&noredirect=1

2013. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen minden apróságon megsértődik,de rosszabb esetben jön a hiszti,olyankor tüntetőlegesen elvonul,becsapja az ajtót,leoltja a villanyt...

Gyerekes,vagy inkább beteges?

Mit csináljak vele,hogyan álljak hozzá?Ilyenkor hagyjam rá?Vagy menjek bele a vitába?Az a baj,ha ráhagyom,akkor jön utánam és cseszeget,ha meg belemegyek,nem jövök ki belőle soha.

2013. okt. 29. 13:33
 8/13 anonim ***** válasza:
ha kimondtad azt a mondatot, hogy "reggelre meg lesz", akkor en igazat adok neki is...
2013. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jogos.
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És amikor hozzámentél akkor ez nem tűnt fel, hogy így viselkedik? Az a baj, hogy egyáltalán nem önellátó, és ez meg is rémiszti ezért viselkedik így. Kicsit elbeszélgetnék vele. De egyébként magadnak főzted, ha tudtad, hogy ilyen és hozzámentél.
2013. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!