Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek, ha hisztis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, ha hisztis a barátnőtök?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt.

Nagyon szeretem,de néha olyan hisztit rendez,mint egy ovis.

Mit tegyek?

Ő 21L én 24F



2013. okt. 27. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

A hiszti témája azért nagyon fontos. A hiszti csak egy reakció, annak gyökere, kiváltó oka is van.

Szülei hogyan nevelték eddig kb.? Nagyon elkényeztették?

Én mindenképpen megölelném, kicsit megsimogatnám a kezét, arcát és a hátát is és megígérném, hogy később meg fogjuk beszélni. Mindenképpen empatikusan és nem ellenségesen kell ezt kezelni. Észre fogja venni magát.

2013. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát gyerekeknél ugye azt szokták mondani, hogy a hiszti addig tart amíg van nézőközönség. Ergo a hisztiző gyereket magára kell hagyni míg lenyugszik...hogy ez felnőtteknél mennyire működik azt nem tudom.


Szerintem ha ő az a típus akire nem lehet szép szavakkal/racionális érvekkel hatni amikor hisztizik, lehet annyit kellene, hogy megmondod neki, hogy "ha lenyugodott beszéltek normálisan addig meg nem reagálni a dühkitörésre" Persze ezt csak látatlanba mondom

2013. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd ott(nem szakításra gondolok) és menj el bulizni. Minden egyes ilyen cirkuszkor. Iszonyatodsan fel lesz háborodva, örjöngeni fog, de nem lesz 3.alkalom, és befogja fejezni a cirkuszt, mert fél hogy elfog téged veszteni.
2013. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Kezeld a hisztit pénisszel.

Általában bejön. :P

2013. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Elég kényes típus,és érzékeny is.

A múltkor nálam volt és bevágta a hisztit,akkor lementem sétálni.

Fél óra múlva lenyugodott.

2013. okt. 27. 10:25
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

3. tanácsát nem ajánlom, régen rossz, ha az ember félelemből viselkedik valahogy.

Én is elég hisztis tudok lenni. Nem tehetek róla, van amikor egyszerűen minden kikészít. Ha próbálom visszafogni magam, abból zokogás lesz.

A párom két módon tudja kezelni: vagy összebújással, esetleg egy film megnézésével, vagy valóban szexszel. Vagy leginkább ebben a sorrendben :)

2013. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

(6) Dehogy nem jó, hiszen máris ugrottál az ilyen ötletre:D


Kérdező, lépd meg:D

2013. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most akkor teperjem le a következő hisztinél?
2013. okt. 27. 10:44
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
A hisztire a legrosszabb válasz, ha megpróbálod megbeszélni a dolgot. Annál inkább csinálni fogja. A hiszti nem egy értelmes viselkedési forma. Nincs más célja, minthogy valaki a saját fájdalmát át plántálja a másikba. Értelmetlen emberrel nem próbálunk meg értelmesen beszélni. Nekem is sok idő volt megtanulni kezelni ezt barátnőknél. Egyetlen megoldás van, ha onnantól levegőnek nézed a másikat. Nagyon gyorsan abba fogja hagyni a hisztit, ezt garantálom. Első alkalomnál az ilyenből nagy felháborodás lehet, olyankor először és utoljára érdemes elmondani a lánynak, hogy te veled bármit megbeszélhet, ő a mindened, tűzbe mennél érte, de a hisztit azt hanyagolja, mert onnantól nem létezik számodra. Nálam ez működik.
2013. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A múltkor amikor lementem sétálni,annyit mondtam neki,Kicsim szeretlek,de most lemegyek.

Fél óra múlva hívott,hogy lenyugodott.

2013. okt. 27. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!