Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok pasit de most meis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok pasit de most meis kozel allok hozza hogy legyen mit tegyek nem ertem magam?

Figyelt kérdés
van egy srac akivel egsz joba lettunk holnap talalkozunk..Igazabol randizunk. es ha holnap talizunk vagyis randizunk biztos ossze akar majd velem jonni..de en egyik pillanatban ugy erzem hogy nem nem akarok pasit ...a masikba meg fuu de jo lenne meg meg egy elizo kapcsolatom sincs nagyon lezarva:/ es ot se akarom meg bantani mert iranta is ereztem valamit.. meg attol felek hogy nem lesz kedvem talalkozni vele vagy el menni oda volt mar ilyen. mit tegyek(?) ertelmes valaszokat 15/L
2013. okt. 29. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
15 évesen pasit? az nem semmi, hát kemény világ van
2013. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem higy eddig nem volt baratom es az az elozi ugy mond kapcsolat inkabb egy kavaras volt hivatalosan nem jartunk es smarolason kivul semmi nem volt!
2013. okt. 29. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.
2013. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
komolyak vagytok es kosz a sok segitseget..
2013. okt. 29. 16:16
 5/9 anonim válasza:
Én feromonokra tippelnék ilyen korban leginkább a tested teper azért ami kell neki az agyad pedig szépen mindig legurítja a lépcsőn de az nem rest vissza mászni állandóan. :D
2013. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
inkább tanulj!
2013. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de abba segitsetek ahelyett hogy "viccesek lennetek"hogy en nem allok keszen egy kapcsolatra..mert ha keszen allnek nem ereznem ezt..hogyan mondjam el neki? nem akarom meg bantani
2013. okt. 29. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már pasizáson töröd a fejed akkor ilyen gondokat is meg tudsz oldani :)

Találkozz vele és beszélgessetek majd világosítsd fel, hogy egyenlőre nem tudod mit is szeretnél.

2013. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy nem akarok pasit ..es nem is teszek erte de jonnek.. es az utolso nak koszonom a valaszt:)
2013. okt. 29. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!