Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondhatod h a pároddal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatod h a pároddal a legjobb a szex, vagy van valaki akivel jobb volt az ágyban?

Figyelt kérdés

Van barátom és szeretem őt és ő is engem. A szex is hihetetlenül jó vele,de mégse mondom azt h ő a legjobb akivel eddig voltam.

Más h van ezzel?


2013. okt. 29. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen kijelenthetem, hogy a párommal a legjobb a szex!

Csak egy valaki volt nekem rajta kívül , akivel jó volt, de az más tészta , és nem voltunk klasszikus kapcsolatban.


27L

2013. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. A férjemmel a legjobb a szex. Nevezetesen csak tőle kaptam orgazmust, senki mástól, pedig 6 férfival volt előtte szexuális kapcsolatom.


Így aztán 24 évesen miután összejöttünk, tudtam meg mi is az az orgazmus, mert mással nem volt.


Igazság szerint, rajta kívül csak egy sráccal volt még jó, de az sem volt az igazi, orgazmusom nem volt vele, no meg , csak barátság van köztünk.


A többi srác vagy béna volt, vagy önző, vagy fájdalmat okozott.


27/N

2013. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem őt,és jó vele,de érzésem szerint nem ő volt a legjobb életembem.Az előző kapcsolatomban volt a legjobb a szex eddig.Ez nem azt jelenti,hogy visszavágyom vagy hogy nem vagyok elégedett,mert igen,az vagyok,és nem hagynám el a párom semmiért,senkiért.
2013. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!