Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom szerezni exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom szerezni exbarátnőm. Így működhet?

Figyelt kérdés

exbarátnőm, az osztálytársam, mindketten 17 évesek vagyunk.2 hónapja szakítottunk, ami tulajdonképpen inkább csak ilyen "szünettartás-szerű szakítás".


Nemrég úgy alakult, hogy együtt töltöttünk egy estét, kajáltunk, elmentünk táncolni oda, ahova régen közösen jártunk, söröztünk, hazakísértem. A táncórán, ahol már rég nem voltunk, mondta az oktató, hogy nyugodtan nézzünk vissza mikor gondoljuk. Ezután volt egy osztálybuli, ahol vele keveset táncoltam, többet foglalkoztam más lányhaverjaimmal. Neki ettől nagyon szar kedve lett, sírt is, de azt konkrétan nem mondta miért, de nem nehéz összerakni, hogy miattam.


Arra gondoltam, hogy elhívnám táncórára, mivel hiányzik a tánc, és múltkor is nagyon jól éreztem amgam vele, és sokat jár a fejemben az az este. Elnézést kérek a buli miatt, és elmondom neki, hogy azért nem foglalkoztam vele annyit amennyit szeretett volna, mert nekem idő kellett, hogy átgondoljam ezt az egészet, nem akartam hogy egy buliban túlfűtve olyat csináljunk, amit nem is igazán akarunk, nem akartam neki ezzel ártani. Elmondom neki, hogy hiányzik, mint társ. Reakciótól függően esetleg meg is csókolom. Ez így beválhat? Vagy ez egyszerre sok?


2013. okt. 29. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén az exet, foglalkozz inkább az új nőkkel.
2013. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A koncepció nem rossz, de lehet túlzás lenne a csók, habár ki tudja?! Az majd akkor és ott kettőtök közt kiderül, milyen reakció vált ki belőle.
2013. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem se kéne még most megcsókolnod...úgy nem annyira drámai.
2013. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csók kimarad. de amúgy rendben lesz szerintetek?
2013. okt. 29. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha a lány is így érez szerinted, akkor igen!
2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet. De mindenképpen beszéljétek meg a dolgokat :) Hajrá! :) 21/l
2013. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Véleményeket továbbra is várok. Lányok, ha ilyet mondana a srác aki szakított veltek, de még mindig tetszik, hogy reagálnátok? Hűvösnek mutatkoznátok és belemennétek, de belül örülnétek?
2013. okt. 31. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Szerintem a lány biztos, hogy pozitívan fogja venni a közeledést, ha elmondod, hogy mit érzel. Főleg, ha ő is hasonló érzéseket táplál. (És ha már sírt miattad az nem véletlen!) :)

2013. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!