Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átfordulhat barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átfordulhat barátságból szerelembe?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a lányt, legjobb barátok vagyunk. 100 %-ig megbízunk egymásban. Nem régóta egyedülálló, egy hosszú kapcsolata ért véget. Nagyo Tegnapelőtt elmondtam a neki, hogy belé szerettem, de ő mondta, hogy ő nem így érez irántam többet, mint barátság(nem mondta,de nem vagyok az esete,mint fiú), de később lehet belém szeret, nem tudhatja. Írtam neki dalt is, meg verset is, bár ezeket még nem "mondtam el" neki. Nagyon szeretem. Szerintetek küzdjek érte?
2013. okt. 30. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Küzdj, de ne olyan feltűnően! Ne gondolja azt, hogy nyomulsz.
2013. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel ne add fel, de csak finoman... ha valaki túl nyomulós az már ijesztő. Én is az egyik barátommal jöttem össze, szóval tapasztalatból beszélek.
2013. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alátámasztom az előzőek válaszát. Nekem is volt oolyan barátnőm akivel 3 évig barátok voltunk, és utána egy jó hosszú kapcsolat vette kezdetét :) küzdj!
2013. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást! :-) Ez volt amúgy a baj, hogy nagyon rá voltam mászva... De észrevettem magam még időben, meg vele is megbeszéltem, hogy nem kéne ennyire. Küzdeni fogok, és türelmes leszek, ameddig kell! :-)
2013. okt. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!