Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek még neki? Lenne egyáltalán értelme folytatni, vagy jobb hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés

3évig voltunk együtt a párommal, abból 2 évig éltünk is együtt.Nekem ő volt az első, minden téren.3hónappal ezelőtt elkezdett eljárni otthonról,gyanakodtam, hogy megcsal,de mindig tagadott.Volt hogy nem is jött haza éjszakára.Azóta folyamatosan csak veszekdetünk.Rengeteget sírtam is miatta.Elköltöztem otthonról, és most kiderült hogy a legjobb barátja nőjével van együtt,akire gyanakodtam.A szemembe is mondták,hogy már együtt vannak 2 hete,de akkor még mi is együtt voltunk.Nagyon szeretem őt!Most azt mondta, hogy ő engem szeret,és bánja hogy megismerte a csajt,és szeretne visszakapni,meg hogy elfelejti a csajt,de azóta is ott alszik nála, és együtt vannak.Amikor összevesztünk,erősen szorított és ellökött.Veszekedéseink alatt többször előfordult hogy tört-zúzott,pl. széttört tabletet,monitort eldobott,számítógépet szétvert stb. Ennek lenne értelme, nagyon szeretem még. Napok óta nem tudok enni, aludni. Mit csináljak?


22/l


2013. okt. 30. 09:52
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
szerintem hagyd a fenebe csak fel őröl ..
2013. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyere össze a legjobb barátjával:D
2013. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úristen, eszedbe ne jusson visszamenni ilyen alakhoz! Kuka, még annak is legalja!!!
2013. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy még talán hihető lenne a meséje, ha azonnal megszakitotta volna a csajjal a kapcsolatot de így, hogy még mindig nála alszik egyértelmű, hogy hazudik. Üres ígéretek. Egy cseppet sem szeret, csak megijedt mert veszélybe került a kényelmes és biztos pont (Te).

Ha most visszamész hozzá 90%, hogy máskor is megteszi majd hisz látja, hogy megteheti. Dobd ki a fenébe! Hónapok, vagy évek múlva esetleg, ha még úgy látod, hogy megbánta és még mindig kapar akkor talán elgondolkodnék rajt. Most semmiképpen.

2013. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az eszem nekem is azt mondja, hogy vissza ne menjek hozzá, de a szívem nem, nem tudom elfelejteni, mindig rá gondolok, de tudom, hogy ő most is a csajjal van.
2013. okt. 30. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne menj vissza hozzá , felesd el!!! Nem èrdemel meg téged!
2013. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rá gondolsz még sokáig fogsz is rá gondolni ha az ember elhagy valakit normális, hogy egy ideig, főleg az elején bizony hiányzik. De ez elmúlik! Nekem is hiányzik az exem de ettől még nem megyek vissza hozzá szenvedni. Agresszív is a barátod és szerintem nagy az esélye, hogy előbb utóbb rajtad fogja levezetni a feszültségét, nem a tárgyakon. Ugye nem akarod megvárni míg megüt? Nincs már messze az sem! Megcsalt. Nem tisztel és nem szeret Téged. Simán el fogod tudni felejteni és továbblépni. Találsz nála sokkal jobbat is! Amit megérdemelsz. Csak azért mert hiányozna ne maradj. Nekem is napról napra jobb nélküle. A hiánya is kezd elmúlni lassan. Sokkal nyugodtabb vagyok és visszatért az életkedvem újra tudok mosolyogni. Mindenki észrevette a pozitiv változást. Én nem hagynám, hogy tovább játszadozzon velem. Annál sokkat többet érsz. Ő meg egy fabatkát sem ezek szerint.
2013. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy hagyd el, nem érdemel meg téged, ráadásul az agresszivitása csak idő kérdése, hogy mikor vetítődik át rád, a tabletekről...
2013. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza!!
2013. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mostmár azt hiszem tényleg nem szabad visszafogadnom! Találkoztam vele, most is azt mondta hogy szeret, és költözzünk el az ország másik végébe, elfelejti a csajt, azóta fel sem veszi a telefont, bemutatta az egész családjának és hozzá költözött...
2013. nov. 3. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!