Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek még neki? Lenne egyáltalán értelme folytatni, vagy jobb hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés

3évig voltunk együtt a párommal, abból 2 évig éltünk is együtt.Nekem ő volt az első, minden téren.3hónappal ezelőtt elkezdett eljárni otthonról,gyanakodtam, hogy megcsal,de mindig tagadott.Volt hogy nem is jött haza éjszakára.Azóta folyamatosan csak veszekdetünk.Rengeteget sírtam is miatta.Elköltöztem otthonról, és most kiderült hogy a legjobb barátja nőjével van együtt,akire gyanakodtam.A szemembe is mondták,hogy már együtt vannak 2 hete,de akkor még mi is együtt voltunk.Nagyon szeretem őt!Most azt mondta, hogy ő engem szeret,és bánja hogy megismerte a csajt,és szeretne visszakapni,meg hogy elfelejti a csajt,de azóta is ott alszik nála, és együtt vannak.Amikor összevesztünk,erősen szorított és ellökött.Veszekedéseink alatt többször előfordult hogy tört-zúzott,pl. széttört tabletet,monitort eldobott,számítógépet szétvert stb. Ennek lenne értelme, nagyon szeretem még. Napok óta nem tudok enni, aludni. Mit csináljak?


22/l


2013. okt. 30. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szemét, hogy ismerhetted ennyire félre??? Bár, jobb, hogy megszabadultál tőle, jobbat érdemelsz!
2013. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!