Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt és még nem voltam náluk. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal (ő 20,én 18),de még mindig nem vitt el hozzájuk, mert az apukája sosem vett részt a nevelésében és nem kedveli őt, ezért nem akar neki bemutatni. Mindig is a testvérét tekintette "apának", ő segített neki mindenben. Sosem beszél róla, ha beszél is, csak annyit mond, hogy utálja és hogy mekkora egy világi barom (talán még iszik is néha..) Nekem se könnyű a helyzetem itthon, az én apukám se egy mindennapi apa szerepét betöltő ember, mégis bemertem neki mutatni, apa mindig mondja, hogy vacsorázzon itt, legyünk itt nálunk, stb. Egyszer szóba jött ez a téma és mondta, hogy ő szégyelli azt, ami náluk van. Na most hozzájuk én rajtam kívül bárki bemehet (szomszéd,közös barátok,rokonok). Nem élhetnek olyan szörnyűen, amikor beszélgetünk, 1-2 mondatjából kiderül, hogy nem szenvednek hiányt semmiben, mégsem értem, hogy akkor mit szégyell ÉN előttem? Tudja nagyon jól, hogy egy abszolút megértő típusú ember vagyok. Akárhányszor hazamegy valamiért és vele vagyok, mindig kint ülök a kocsiba és azon gondolkodom, hogy miért nem vagyok méltó arra, hogy bevigyen hozzájuk legalább akkor, amikor az apja nincs otthon?! Nagyon kirekesztve érzem magam! Az anyukájával párszor találkoztam, ő nagyon kedvel engem és ahogy visszahallom, nagyon imád. Akkor mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 30. 12:07
 1/6 anonim válasza:
Teljes mértékben együtt érzek veled! Nálunk is ugyan ez volt, persze csak egy darabig... Szégyelli, mást nem tudtok mondani, én próbáltam beletörődni és ez idővel oldódott. Szerintem ne hozd fel neki, csak célozgass valahogy. :)
2013. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, h nem veled van a gond, hanem fél, h elveszít vagy csak nagyon feszélyezett lesz számára a helyzet.

Nyilván fontos vagy neki ezért annál kényelmetlenebb lehet neki a helyzet.

Valószínű el fog jönni az idő, amikor megismered.

2013. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az,hogy nem akar bemutatni,meg hazavinni hozzájuk,az még nem jelenti azt,hogy veled lenne a baj.

Lehet,hogy szégyell valamit.

Ne erőltesd.

2013. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szégyenli a sehonnai senki faterját előtted és azért!
2013. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám, ha ilyen barátom lenne. Utálok másokhoz menni. Bárcsak mindig ő jönne, vagy valahol találkoznának. De tőlem meg elvárja, hogy menjek hozzájuk pedig utálok ott lenni feszélyeznek a szülei meg egyáltalán az idegen környezet.
2013. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 1. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!