Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány,36 éves férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány,36 éves férfival? Ez a korkülönbség elfogadható ha a felek szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:14
1 2
 11/20 thedani ***** válasza:
76%
Elfogadható, de nem biztos hogy kifizetődő is. Én szüleim is így voltak, anyukám 15, apukám 30 mikor megismerkedtek. Így visszagondolva elég beteges és nem ajánlanám senkinek, de ugye szerelemben és háborúban mindent szabad. Szóval elfogadható, de nem javasolt.( már erkölcsileg és törvényileg sem)
2009. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy korkülönbség. 36 évesen már más dolgok kellenek egy pasinak a hétköznapokban, mint amit egy 16 éves lány nyújtani tud. Izgalmas, ropogós, friss hús vagy számára és ennyi. Inkább tanulj és keresgélj a korodbeli srácok között. Egészen biztos lehetsz benne, hogy 36 évesen nem hosszú távra tervez veled, ne hagyd magad kihasználni!
2009. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg, de ne add neki oda magad...így majd kiderül, hogy csak a szexért akar e veled lenni
2009. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
szerintem csak friss pipihusi neki a lány, nem fogja komolyra fordítani a kapcsolatot, míg a lány hót szerelmes lesz. ez így szokott menni... mások az életcélok, más az érdeklődési kör. működhet, de csak szex terén, szerintem hosszú távon semmiképp. ha 28 lennél, és a pasi 48, akkor esetleg, de még az is necces.
2009. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
56%

Szerintem elfogadható! Én 20 éves lány vagyok, és a párom 36 éves, nagyon szeretjük egymást, másfél éve együtt vagyunk, soha nem veszekedtünk volt 3-szor 4-szer, hogy összekaptunk,de sosem veszekedtünk. Sok Boldogságot!

Gabani

2009. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
kicsit lehet már sok...egy 36 éves pasi lehet már gyereket akar... én is 16 vagyok,párom padig 28,hálistennek nem frisspipinek nézett,mert már 8 hója együtt vagyunk. lehet oké,de óvatosan kell...
2009. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy korkülönbség. De elhihetitek, hogy nem önszántamból keresgéltem ebben a korosztályban. :) Csak egyre jobban megismertem és végül győzött a szív :)
2009. nov. 15. 02:29
 18/20 anonim válasza:
azzztakóla
2009. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

apud lehetne. igaz, az én ex fiúm is 34éves, 1éve szakitottunk. de akkor én már 18voltam amikor jártunk ö pedig 32.

szerintem nem elfogadható. és csak ki akar téged használni. az az egy kell neki töled meg az hogy fiatal vagy, "naiv" és tehet veled amit akar. az ilyenek tudják, hogy mivel szerethetik meg a fiatalabb lányt, mint téged, s kihasználják az alkalmat hogy mindent meg is kapjanak. vigyázz!

2009. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem ha szereted akkor probáld meg vele. De ne feküdj le vele egyből! Várjál vele pár hónapot, és bizonyosodj meg róla hogy szeret téged és nem akar kihasznál. Mert csalódhatsz is benne.
2010. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!