Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög, megcsalás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög, megcsalás, mégis most vele járok. Mikor számíthatok többre a kapcsolatunkban?!

Figyelt kérdés

A történet:

1 hónappal ezelőtt megismertem egy lányt. Egy éjszakásnak indult, de többszöri találkozás, és szex lett belőle. Nemsokkal később egy másik lánnyal is jó viszonyba kerültem (csak csók). Kisvárosban lakom, sok volt a közös barát, meg minden, és kiderült ez. Mindkét lány dobott. Meg is értettem őket.

De ezután néhány nappal később, olyan történt amire nem számítottam. Vissza akartak szerezni. Mind a ketten! Nemértettem a történéseket. Sodródtam.

végül azzal a lánnyal maradtam, aki a "második" volt. Kezdek érezni valamit iránta. Egy hete minden nap találkozunk, sétálunk, ölelések, csókok, de tovább nem.

Furcsa a helyzet, mert eddigi barátnőim néhány óra/nap, maximum 2 hét után már együtt voltak velem "úgy" is.

(megjegyzem még mielőtt valaki azt állítja hogy kujon vagyok: ezen események előtt soha senkit nem csaltam meg, 2 hosszú több mint 1 éves kapcsolatom is volt, és náluk is 1-2 hét után megtörtént)


Nagyon vágyom rá, nagyon kívánom. Eszméletlen teste van, pont az esetem, hihetetlen vékony minden. Érzelmileg is egyre többet érzek iránta, különösen, hogy ezek után még komolyat szeretne velem, és kimondta, hogy Bízik bennem!


Sajnos azonban nem vevő, az olyan irányú dolgokra. Tudom, hogy türelmesnek kell lennem, és főleg így az egész történet után nem siettethetem.

Egyre többet gondolok arra, hogy milyen lenne vele forrón együtt szeretkezni, csókok között, simogatni, s érzékenyen finoman, de határozottan egymásba merülni....


22 vagyok, ő 20 éves.

mindkettőnknek volt egy éjszakása, volt hosszú kapcsolata, voltunk már szerelmesek is


Feltettem neki ezt a kérdést, hogy mikor lehetne több is.

Kitérő választ adott, lehet hogy 1 hét, lehet hogy 2 hónap..:/ (közben nevetett)



2013. szept. 20. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

1 éves volt a leghosszabb kapcsolatod, és azt mondod, hogy hosszú kapcsolat? A hosszú kapcsolatnak én csak a 2-3 évet nevezem.

Válasz a kérésedre:

A lányok 20 év fölött már mást is akarnak mint a szex. Például családot alapítani.

2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem egy év már hosszúnak számít igen.
2013. szept. 20. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

22 évesen az 1 év hosszú. 18 évesen a 6 hónap is hosszú.

Légy türelmes, szerintem csak az előtörténet miatt kicsit több idő kell neki. Ha nem tudsz várni 1 hónapot sem akkor az gáz, mármint egy ilyet a csajok tuti nem értékelnek.

2013. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már volt a csajnak is egy éjszakása és veled mégse feküdt még le, akkor csak szívat.
2013. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tartok tőle, hogy vagy szivet, vagy csak neki is ilyen lelkitársnak kellek, ami kapcsolatnak van álcázva.

Ebből én is részesülök, és nekem is jó, mert szükségem van valakire. Persze szeretnék többet is tőle.

2013. szept. 20. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag nem húz le és érzelmileg te is profitálsz belőle, akkor tedd azt.
2013. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szó sincs anyagi lehúzásról. Alig akar beülni bárhova is, szinte mindig csak sétálunk, meg parkba ülünk ilyenek :)
2013. szept. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!