Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy valaki más helyett szeretem?

Figyelt kérdés

Imádom a párom, de semmi közös nincs bennünk. Nem tudunk együtt táncolni, nincs közös témánk, a párkapcsolatunkon, és a szokásos mindennapi apróságokon kívül, nem jó vele a szex... Akármit mondok neki, nem hallgat rám, gyerekként kezel, mert fiatalabb vagyok nála, nem tisztel engem.

Mostanában folyton úgy érzem, hogy elhamarkodottan döntöttem, hogy valaki másnak vagyok rendelve, akit nem találtam meg, mert mást szerettem helyette, és nem kerestem. Muszáj léteznie valakinek... aki.. aki nem ilyen. Aki hozzám való.



2013. okt. 22. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg szakíts vele gyógyegér.
2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És még mindig vele vagy...
2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell lezárni mindent, és elindulni az ismeretlen felé.
2013. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak olyan egyszerű lenne.
2013. okt. 22. 22:16
 5/8 tevetke ***** válasza:
Miért bonyolult? Lehet, hogy csak te látod annak, nem?!
2013. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félek. Mert jó apa, és ott van az anyám példája is, aki csak egyre idiótábbakat talált... és végül egyedül maradt.
2013. okt. 22. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:

" valaki másnak vagyok rendelve" ???


[link]

2013. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És magában a kérdésben is benne van, hogy miért bonyolult.
2013. okt. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!