Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti kire mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti kire mondjátok, hogy "ő az igazi"? Mit éreztek, amit mással nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 21:00
 1/3 könny17 ***** válasza:
Én nálam milyen az igazi? :) Fogós kérdés. Személy szerint nekem külsőre majdnem mind egy, maximum annyi, hogy legyen igényes. Belsőleg annyi h szeressen úgy ahogy vagyok, ne érdekelje más véleménye, csak az h én szeretem őt, és ő is engem. Mikor meg látom őt, akkor a lélegzetem is elálljon, és a szívem a torkomban legyen annyira örüljek a jelenlétének. Reggeltől estéig, csak rajta járjon az eszem. Ha bajom van akkor ő legyen az első aki rohan hozzám segíteni. És ha vele vagyok, akkor úgy érezzem, hogy ez a világ jóval szebb mint amilyen valójában, hogy csak mi ketten vagyunk, hogy az illata töltse meg a lelkem, és ne szálljon ki soha. Ha hallom a nevetését akkor a szívem mosolyogjon, hogy ez azé az emberé aki a mindenem. Egyszóval csak ő jelentse a világot nekem! :)
2013. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés maga értelmetlen. Nem tudod leírni milyen az igazi, mivel az igazit nem úgy írjuk le h "fekete haja van, és zöld szeme..." az legfeljebb az ideálunk lehet.

Amikor megvan az igazi az egy nagyon mély érzés amit nem lehet körbeírni, vagy kifejezni. Egy érzés, ami örökké elkísér.


Nekem is volt egy igazi, de rá kellett jönnöm még egy dologra az igazival kapcsolatban. Az, hogy ő NEKED az igazi, nem jelenti hogy NEKI is te lennél. Aki mást mond az hazudik.

2014. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!