Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ha van egy lány (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha van egy lány (nagyon jó) barátotok, hogyan tudna titeket "elcsábítani"?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom. Nem kapcsolatot szeretnék tőle, csak örülnék, ha valamennyire érdekelném.. Válaszokat köszi :)

2013. okt. 30. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pl. elmentek közösen uszodába vagy strandra, villantsd ki a cickóid :)
2013. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azaz össze akarod őt törni érzelmileg úgy, hogy eléred beléd szeressen majd kidobod. Ennek meg mi értelme van? Szép ki barát vagy...

Egyébként viselkedj vele közvetlenebbül, mondj el neki személyesebb dolgokat, esetleg egy váratlan pillanatban puszild meg és utána mentegetőzz, hogy nem tudod mi ütött beléd.

2013. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez is megoldás, de nem biztos, hogy a közeljövőben közösen mennénk valahova.. Azért köszi..
2013. okt. 30. 20:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom összetörni.. Mondom nem kapcsolatot szeretnék.. Ha kapcsolat nincs, úgy nem tudom kidobni...
2013. okt. 30. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont megkedvelteted magad vele annyira, hogy Ő többet is el tudjon képzelni, majd utána közlöd vele, hogy csak barát... Kösz! (és még mi vagyunk a g*cik...) 17/F
2013. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valójában igazatok van.. Rosszul kérdeztem, mert nem tértem ki a részletekre.. Nem akarom összetörni őt...
2013. okt. 30. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha lepipázna, én tuti elcsábulnék. :)
2013. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szó, mint száz, szeretnél játszani vele egy kicsit, ingerelni, növeszteni az egódat azzal, hogy magadba ejtesz egy srácot. Arra esetleg nem gondolsz, mi lesz, ha komolyan beléd szeret? Aztán megmondod, hogy bocsi, de mégse? Hogy micsoda emberek vannak! És még azt hittem, csak nálunk, hímeknél vannak ilyen kretének...
2013. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!