Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Szerintetek kereshetem, vagy inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés

Új iskolába kerültem, az egyik csoporttársammal igencsak közel kerültünk egymáshoz. Sajnos nem tartott sokáig a dolog, szakított velem pár hét után, mert nem volt szerelmes. Akkor nagyon sokat beszélgettünk erről, nekem fájt ez az egész, mert tudom, hogy ő nem olyan, mint a többi fiú, még egy ilyet találni nem lehet. Megkértem, hogy gondolja még át, hiszen nem volt még komolyabb kapcsolata (ahogy nekem sem) és nem tudhatja, hogy később belém szeretne-e vagy sem. Elfogadta az én álláspontomat és azt mondta, hogy átgondolja, amit mondtam.


Ennek lassan 2 hete. Mivel a csoporttársam, suliban minden nap találkozunk és szoktunk beszélgetni, de csak általános dolgokról. Ő azóta nem keresett külön engem, de azt mondta, hogy szeretné, ha barátok maradnánk és beszélgetnénk néha. Viszont láttam rajta, hogy ő is szenved, amiért fájdalmat okozott nekem. Láttam rajta a tehetetlenséget, mert nem tudta, mit csináljon, hogy lenne nekem jobb.



Már pár napja nem beszéltünk, és arra gondoltam, írnék neki, hogy mi van vele, hogy telik a szünet stb.

Nem vesztünk össze, sőt, de nem tudom, mennyire lenne jó, ha én keresném. Bár úgy gondolom, ő nem fog keresni, hiába mondta, hogy szeretné ha barátok maradnánk, mert nem tudja, mennyire fájna vagy lenne rossz nekem.


Igazából arra is kíváncsi lennék, hogy átgondolta-e, amit beszéltünk, vagy csak úgy mondta, hogy majd átgondolja még. De ezt nem is hoznám fel neki, nem akarok szaladni utána, hiszen, ha nem akar velem lenni, akkor hiába. Azt hiszem, ha átgondolja, és más belátásra jut, akkor majd ő keres, hogy elmondja. Vagy talán nekem kellene kezdeményezni egy beszélgetést?



Lányok, mit tennétek ilyen helyzetben?

Fiúk, ha tényleg barátságban váltatok egy a lánnyal, és szeretnétek vele később is tartani a kapcsolatot, örülne, ha a lány keresne titeket?

(18/L és 19/F)


2013. okt. 30. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem keresném. Ha neki elég ennyi, akkor akármennyire is fáj, el kell engedni. Beszélgess vele úgy, ahogy eddig, ne jöjjön ki úgy az egész, hogy te erőlteted. Ha akart volna beszélni Veled erről, már rég megtette volna. Nem hiszem, hogy sok újat mondtam, de remélem tudtam segíteni. :)
2013. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne keresd, ha szeretne valamit tőled, akkor már keresett volna vagy keresni fog. viszont ha írsz neki, az nyomulósan hat, akár el is ilyesztheted
2013. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* bocsánat, természetesen: iJeszt
2013. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most mondhatnám,hogy ne keresd,mint az előttem szólók,de valószínűleg te többet érzel. Próbáld meg elhívni valahova. Pl. sétálni,hogy beszéljetek vagy valami. Személyesen kérdezz rá,hiszen ott nincs kibújó.

Aki mer az nyer,nem? Így mindkettőtöknek világos lesz,hogy akkor mi van veletek és nem éltek kételyek között.

Sok sikert,majd írd meg mi lett a vége :)

2013. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én vonzódom hozzá nagyon, ez így van! :)


Köszönöm, még meglátom mit teszek. Hétfőn úgy is találkozunk. Azt még talán megvárom, akkor úgy is kiderül, hogy reagál, hogy viselkedik velem. Az is úgy is sok mindent el fog árulni. :)

2013. nov. 2. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!