Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés

A napokban gondoltam meglepem a párom egy kis ujdonsággal,felvettem egy szexi combfixet,és szerettem volna ha kicsit más lesz az együttlét.

Mégis ugy érzem mintha hülyét csináltam volna magamból.


Volt már veled igy? Miért lehet ez?


Köszönöm



2013. okt. 30. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert 110 kiló vagy és nevetségesen néztél ki a combfixben?
2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,vékony vagyok,normális külsővel
2013. okt. 30. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem megszokott számodra, szóval idegen helyzet volt.
2013. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a reakciója?
2013. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A reakciója pozitiv volt,és dicsért is,örült neki,és jol is végződött,de én mégis olyan furcsán éreztem magam előtte,mint aki bolondot csinált magából. Volt egy ilyen szava a napokban,hogy "combfixesem" ,ami nem tetszett és olyan gyerekesen érzem magam
2013. okt. 30. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Új volt neked a helyzet,a problémát te csinálod a semmiből :)

Az én párom is csinál nekem ilyen meglepiket és én is szoktam viccesen emlegetni neki,pont azért mert emlékezetesebb mint egy "sima" szex.

Csináljátok gyakrabban igy és nem fogod ezt érezni :)

2013. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet igazad van :) köszönöm
2013. okt. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!