Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire számítana a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számítana a nőknek a külső társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Felmentem egy ismerkedős, beszélgetős oldalra. Azt mondják átlagos külsőm van, nem vagyok olyan helyes, de ronda se. Hiába írok lányokra azok vissza se írnak, még egy sziát se, szinte senki 1-2 ha visszaír. Barátom igazi Adonisz, az az igazi helyes pasi ő is felment erre az oldalra és egy órába vagy 5 mosolyt, levelet kapott lányoktól. Ennyire külső orientált világban élnénk?
2013. júl. 26. 10:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Igen, és nemcsak társkeresőn, hanem a való életben is.
2013. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalakon általában mindenki a legjobbat keresi.....

Esélyt se adnak.

De ne foglalkozz velük.

2013. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Igen, sajnos ez van. De ha csinálsz magadról egy képet egy drága kocsival pálmafás háttérrel, akkor te is kapsz majd leveleket meg mindent....
2013. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
A társkeresőn fontosabb(nak tűnik) a külső, mint az életben.
2013. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Azt mondják, nem számít a külső, pedig ott szűrnek a leginkább. Utána meg van-e pénzed, művelt vagy-e, okos vagy-e, van-e jó munkád stb.
2013. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%

Aha. Nem értem a pasiknak miért nem koppan, hogy van, amikor tök lúzerül néznek ki a képen. De nem veszik észre, mert ők "átlagosak". A haverod meg biztos magabiztosságot, férfiasságot árasztott. Na meg lehet, sokan csak dugni akarnak, akkor persze hogy a külsőt nézik.

A nők válogathatnak ezen az oldalon, mert sok levelet kapnak, így csak a vélt "jobbak"nak fognak visszaírni. Ez szerintem logikus.

2013. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert az életben azonnal van idő és lehetőség más tulajdonságokat is megmutatni, míg a társkeresőn csak a kép van. Sokan pedig ez alapján ítélnek is.
2013. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Froncsi ***** válasza:
86%

Mindenkinek számít a külső.

Van akinek kevésbé, van aki csak az alapján dönt. De ez ilyen. Az állatvilágban is csak az egészséges egyedek örökítik a géneket. Ez az állati ösztön még az emberben is megvan, hogy minél tökéletesebb párt akar. Ennyi

2013. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
utolsó, pasi vagyok és egyetértek veled.
2013. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10:13 vagyok 10:11 nek szólt. :)
2013. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!