Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég rosszak a mostani párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég rosszak a mostani párkapcsolatok nem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy szerintem a társadalom nagyon megváltozott. Régen se volt egyszerű egy életre párt találni, de teljesen más volt az emberek hozzáállása. Régen próbálták megoldani a problémákat, és nem hagyták el a másikat egy pillanatnyi fellángolásért.


Nincs olyan hogy életünk végéig tartó szerelem, régen se volt! Csak az embereknek akkoriban jelentett valamit a hűség és a házasság.


Én próbálok változni, mert az ilyen embereket mint amilyen én vagyok, hűséges, ragaszkodó, kompromisszum kész, azokat csak elnyomják, tönkreteszik.


Azokat irigylem akik úgy állnak a kapcsolatukhoz, hogy hát majd lesz valahogy, jelenleg jól érzem magamat mellette és ez a lényeg. Az ilyen emberek sose sérülnek, és sajnos ők képviselik a többséget


2013. okt. 30. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Azokat irigylem akik úgy állnak a kapcsolatukhoz, hogy hát majd lesz valahogy, jelenleg jól érzem magamat mellette és ez a lényeg.


ezeket ne irigyeld,akkor sem ha igaz amit ez után írtál

2013. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem könnyű olyat találni aki így gondolkodik, nem kis idő legalábbis, én a párommal már az első randin egymásra találtunk, lassan fél évesek leszünk és elég boldogok vagyunk, mindketten belátjuk ha tévedünk, ritkán veszekszünk akkor is 3percig, MINDIG megbeszéljük a hibákat, elmeséljük a másiknak mindennap, hogy ki mit csinált (ez nagyon fontos). De sokat szenvedtem anno, hogy olyan találjak aki egy életre keres magának valakit. Tudnék mesélni rossz kapcsolatokról. De a lényeg, hogy senki se adja fel.
2013. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell csodálkozni, a zsiráfok az egész világot tönkretették
2013. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végre valaki ezen az oldalon aki rendesen le tudja írni problémáját.

Kár, hogy megoldani nem lehet.

Amúgy nem csak a rossz kapcsolat egyre gyakoribb, hanem a magányosság is. Én komolyan okolom a médiát, meg úgy az egész világ gyorsulását és legfőképp az internetet.

Gondoljatok bele, ma már simán kapcsolatnak neveznek olyat, ha ketten "megismerkednek" egy chat oldalon aztán sose találkoznak. Mi a fene ez?

2013. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van. Az a baj, hogy manapság nem oldják meg az emberek a problémákat. És hogy ez hol kezdődik? Ott, hogy a gyerek azt látja, hogy ha vmi elromlik, akkor anyuci apuci általában újat vesznek belőle, nem javítják meg.
2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet ezzel. Régen a párkapcsolatok, házasságok főleg alapos megfontolás alapján köttettek (jó ember, nem fog verni, biztos állása van, jó családból való, hát majd összeszokunk), és határozott hierarchia volt. Az egyéb vágyaikat, fellángolásaikat meg diszkréten megoldották.

Ma az embereknek lehetősége van váltani, ha nem megy a dolog. Ez sokkal őszintébb megoldás.

(Bár régen se feltétlen nagyon takargatták, csak a kisemberek. A királyi szerető például szinte hivatalos rangnak számított.)

2013. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám... Olyan vagyok, mint amit leírtál és olyat is keresek. Sajnos eddig csak olyat találtam, akire kár volt pazarolni az érzéseim, megbántam azokat. Az a szar ezekben, hogy nekem fáj utána, őt meg nem is foglalkoztatja...
2013. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A világ változik. Régebben szégyen volt válni, és ezért sokan maradtak elviselhetetlen kapcsolatokban. Akik meg boldogok voltak, azok csendesen szemlélték azt ami körülöttük folyt.


Számomra pl az is megdöbbentő, hogy 13 éves kislányoknak pasijuk van manapság. Az egyik családtagom is ekkor kezdett el pasizni, és durvának tartom, hogy 16 éves korára gyakorlatilag több pasija volt mint nekem 27 éves fejjel (7). Persze nem tudom, hogy ezek mennyire voltak komolyak, meddig mentek el stb...de már az is, ahogy simán havonta cserélgette őket....most már 4 hónapja ugyanazzal a fiúval van, azt hiszem ez a rekord:) bár ki tudja mi lesz később...


Nekem is nagyon nehéz volt, és sokáig tartott mire megtaláltam az igazit. 5 évig tartott. 3,5 évvel ezelőtt jöttünk össze a férjemmel, és rögtön az első randin tudtuk, hogy ez más lesz:)

A férjem csak magányos volt előtte, nem próbálkozott mással. Félt a csalódástól. Én rengetegszer csalódtam, bántottak, kihasználtak. Idővel megtanultam ezeken átlépni...megerősödtem.


Látok rossz, és jó kapcsolatokat is a környezetemben. A jók vannak többségben, mégis mindig megdöbbenek mikor egyik rokonom beszél a lánya és annak férje házasságáról. Össze vissza csalják egymást, folyton veszekednek, anyáznak, mocskolódnak, lökdösődnek....


Rossz belegondolni, hogy idáig fajulhat egy kapcsolat:(


27/N

2013. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!