Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem a kirívóan szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem a kirívóan szép nők érdekelnek, hanem az átlagosak? Még sincs szerencsém. Rosszak az igényeim?

Figyelt kérdés
25/F
2013. okt. 10. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy még sincs szerencséd?
2013. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te kirívóan szép vagy?
2013. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán azt nem nekem kéne megítélnem mennyire vagyok szép. Ez h***lye kérdés volt.
2013. okt. 10. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nekem az a fura, hogy a szerencse, és az általad választott választott lányok között nem tudom mi az összefüggés.
2013. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó kedves kérdező, hanem arról, hogy az átlagos lányok többsége is furán viselkedik manapság. Hűvösek, elutasítóak, soknak hiszik magukat, indokolatlanul el vannak szállva maguktól. Van aki nem ilyen, ők kell meghódítani. Csak nehéz megtalálni.
2013. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vegitaéssongoku: mert leragadtál a mesénél.
2013. okt. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!