Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Legjobb baráton a volt barátnőmmel?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam egy lánnyal, akivel majdnem másfél évig voltunk együtt, de sajnos nem tudtam megszeretni. Tavaly minden hétvégén együtt voltunk négyesben, én, a lány, a legjobb barátom(aki unokatestvérem), és a barátom akkor csaja. Az egész rokonság ismerte az exemet, erre most kiderül hogy együtt vannak. Mit tegyek. Vesszek össze a legjobb barátommal? Azt nem akarom. Fontos volt a barátságunk. Mi a véleményetek?
2009. nov. 14. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kellett a csaj akkor minek vesznél össze a barátoddal? Ha még kellene és úgy jönnek az össze az már indok lenne, na de ez nem.
2009. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha dobtad akkor most mi a gond??
2009. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az hogy gusztustalan dolog. Házi nyulra nem lőnék..
2009. nov. 14. 17:52
 4/4 anonim válasza:
ha tényleg szeretik egymást akkor nem gusztustalan. főleg, hogyha te dobtad ki, akkor nem értem, miért problémázol. és, ha jól emlékszem azt írtad, nem tudtad megszeretni sem. biztos, hogy ez nem csak egyszerű féltékenység részedről? de szerintem egy barátság többet ér ennél, valószínűleg az ő kapcsolatuknak is vége lesz egyszer, de a barátságotok még akkor is tarthat:D
2009. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!