Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nagyon vékony lányoknak van esélyük a pasiknál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ezt ki mondta? a pasik is különböznek ízlés tekintetében.. van aki, szereti, ha van mit fogni a lányon, van, aki meg a nagyon vékonyat szereti.. naahh...:D
2013. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
60 kiló vagyok xd
2013. okt. 29. 11:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy nagyon vekonybol konnyebb normalisan faragni, mint egy zsirdisznobol :P
2013. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
normalisat
2013. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudod ez olyan mint egy autot fentartani: a vekonynak kicsi a fogyasztasa :)
2013. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Már megint egy értelmetlen kérdés, ja meg 60 kiló tényleg húúdenagyonsok...

Szerintem inkább nem érdekled őket kérdező vagy 13-14 vagy, nem tudom. Esélye mindenkinek van.

2013. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A kicsit husosabb lanyok miert csak a sovany, vagy izmos palikra buknak? Az elso meg nezzen jo melyen a lelkebe, es gondolkodjon el. Naponta annyit, eszek (talan meg kevesebbet) mint egy atlagos vagy sovany ember, es megis nagydarab vagyok. Melle sportoltam is. Nalam igaz ez az orokolt koverseg kifogas...
2013. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne általánosíts légyszíves!!!

Csontokkal csak a kutyák játszanak...

Én azt szeretem ha a lányon van mit fogni de azért át lehet ölelni (nem nagy darab) de a nagyon vékony lányokat utálom..

17/F

2013. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a nagyon vákony semmivel sem jobb, mint a nagyon kövér.
2013. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a nagyon vékony lányoknak van esélyük. Sosem voltam kifejezetten vékony, mégis mindig volt párom.
2013. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!