Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok, hogy nem lehet soha gyereketek, és a barátotok első reakciója erre az lenne, hogy "nézd a jó oldalát, legalább többet nem kell gumit használni". Mit szólnátok?
2013. okt. 31. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
a: lehet hogy nem az szavak embere illetve nem tud jól vigasztalni. b. lehet hogy nem és egy érzéketlen bunkó, neked kell tudni hogy amúgy milyen. c. lehet csak nem tudott mit reagálni és nem akart ő is sopánkodni hisz azzal csak rátesz egy lapáttal és akkor megint az a pont lép életbe,
2013. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerencséd van.



más fiú...férfi elhagyná ezért a párját!

2013. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de annyit mondanék, hogy a "nem lehet gyereke" azt jelenti, hogy nagyon kicsi valószínűséggel lehet természetes úton, de nincs kizárva.
2013. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hány évesek vagytok?
2013. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy így fogja fel és nem lelép. Nekem sem lehet természetes úton gyerekem és én is erre gondoltam legelőször amikor megtudtam hogy hála égnek többet nem lesz gondom a fogamzásgátlásra. Mi örültünk neki. Gyereket úgysem akarunk még. 25/L
2013. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!