Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatok kötelező velejár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatok kötelező velejárói a játszmák?

Figyelt kérdés
Mindig erre faragok rá, hogy nem játszom másokkal, nem teszem féltékennyé a páromat, hogy jobban figyeljen rám, nem szórakozok, pontosan tudja, hogy mit érzek és hogy mennyire fontos nekem. Nem tudok máshogy tenni, mint ahogy érzek. Az barátaim szerint, amíg ilyen nyílt vagyok, mindig én fogok ráfázni, mert ma már nem lehet így állni az emberekhez. Igaz ez? Kellenek a taktikák? Tényleg mást kell mutatni, hogy elérjük a célunkat?
2013. okt. 31. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ne hallgass a barátaidra, elég buták.

Főleg a párkapcsolat terén nincs igazuk, ha a hozzád legközelebb álló ember előtt sem adhatod önmagad, akkor milyen életed van már?

2013. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:

Semmi ilyenre nincs szükség... Bár mi a párommal szoktunk, de az is csak a snapszer...


Légy önmagad, mert azt a legkönnyebb "eljátszani"...

2013. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis.Milyen kapcsolat az,ahol játszmáznak?Fárasztó,gyerekes dolog.Akit szeretünk előtte nincsen szükség álcára.
2013. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban már az sem jó, ha valami kötelező, de a játszmák meg főleg nem. Ne hagyd, h befolyásolják, aki vagy, ne nekik felelj meg, bőven elég csak magadnak.
2013. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!