Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti otthagynátok a munkátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthagynátok a munkátokat a barátnőtök kedvéért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon szeretem a barátnőmet, és ő is szeret, életemben először szerelmes vagyok valakibe, de ugyanakkor szeretem a munkám is és megdolgoztam érte, hogy idáig eljussak. Most viszont választanom kellene.
2013. okt. 29. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de abszolút nem 22l
2013. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene választanod?
2013. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért akarja hogy ott hagyd?!
2013. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát, én lehet, hogy később megbánnám, de a munkát választanám...
2013. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A munkát, egyértelműen. A mai világban nagyon nehéz úgy elhelyezkedni, hogy jól is fizessenek és szeresse is az ember, amit csinál. A barátnőd igazán megérthetné, hogy ez akár a közös jövőtöket is megalapozná. Ha szeret, nem zsarolna ilyen módon. Szerelemből nem lehet megélni.
2013. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem is kérdék ilyet senkitől,hogy értem bármilyen munkát is hagyjon ott.
2013. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért, mert a barátnőm hatalmas állatvédő, én pedig sokszor állatokon is kísérletezek. Ő ezt nem bírja elviselni, állatkínzásnak minősíti, kiborul már attól is, ha egy állat ketrecbe van zárva. Konkrétan ő sem kérte, hogy válasszak, de azt mondta, hogy bármennyire is szeret, így nem bír mellettem maradni. Tehát vagy Őt vagy a munkám el fogom veszíteni.
2013. okt. 29. 14:22
 8/17 anonim ***** válasza:

Az nem megoldás, hogy nem beszélsz neki arról, hogy mit csinálsz a munkahelyeden?


Egyébként ha állatokon is kísérletezel, nem hiszem, hogy annyira kubikos munkád lenne... semmiképen ne hagyd ott.

2013. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A barátnőd önző. Kész. Pont.


A helyedben nem őt választanám. 2 okból.


1. piszok nehéz a mai világban normális munkát találni amit szeretsz is. Valamiből meg kell élni nem?


2. ha igazán szeretne, nem kérne tőled ilyet, hanem meg lehetne beszélni vele, hogy legyen türelmesebb, ha pl az a baja hogy keveset találkoztok.


Nem tudom úgy mégis hogy képzelte ezt....


Ha pl az a baja hogy rendőr vagy és fél hogy bármelyik pillanatban lelőhetnek, akkor meg minek jött veled össze. Késő bánat.


27/N

2013. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

ugyanazt kérdezem... minek jött veled össze ha tudta hogy ez a munkád? ja hogy egyszer kellesz neki, aztán már nem, mert nem az van amit őnagysága akar?


a munkát választanám

2013. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!