Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, ha valaki gyász alatt (egy hete tart), nem kívánja a szexet és nem csókolja meg a párját? Nem azért, mert ez bármi furcsa önmegtartóztatás lenne, hanem mert egyszerűen nem érez rá késztetést.

Figyelt kérdés
Jelentheti ez azt, hogy nem szereti már a párját?
2012. dec. 2. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért ne szeretnéd? így éled meg ezt az eseményt. az idő mindent helyrehoz majd
2012. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, pláne ha közeli hozzátartozót vesztett el (bár egy csók azért "beleférne" szerintem, de mindenki más).
2012. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem normális. biztos te vagy a "szenvedő" alany, és aggódsz. de szerintem nem kell :)
2012. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a párja. Nézzen hülyének aki akar...de tényleg aggódom. Bár ölel, puszil...de semmi csók. Meg eléggé frusztrált, ideges, ingerlékeny, csúnyán beszél. Ritkán is találkozunk. Pedig nekem mintha úgy tűnne, hogy túl van rajta. De ő azt mondja, hogy ez csak a látszat és nem az van belül, ami látszik kívül.
2012. dec. 2. 22:29
 5/12 El Greco ***** válasza:
Normális.De kijét vesztette el?
2012. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi ez el fog múlni. De most nagyon fontos az, hogy ne gondolkodj ilyen hülyeségeken. Legyél mellette, és segíts neki feldolgozni a gyászt. :)
2012. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tom engem a gyász mindig felizgat. Olyankor dugunk mint a nyulak az asszonnyal napi 3-4szer. Sőt néha elmegyünk a hullaházba és bevonunk néhány hullát is a mókába.
2012. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Furcsán hangzik, de remélem érthető, szóval: ha már tudni nevetni, a fájdalmától eltekintve, akkor egy csók, miért nem?
2012. dec. 2. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre ilyen vagyok,pedig nem vagyok valami nagy vallàsos.
2012. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 El Greco ***** válasza:
A valláshoz nem nagyon lehet köze...
2012. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!