Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jogosan kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan kaptam fel a vizet?

Figyelt kérdés

Baratommal december elejen mentunk volna a Kanari-szigetekre "nyaralni", ami egy oriasi almom volt, evek ota sporoltam ra. Baratom erre ma kitalalta, hogy o tuti nem jon, mert haverja csak akkor er ra, ok sielni mennek Svajcba!

En itt marhara felkaptam a vizet, kezdve azzal, hogy minek megy sielni, amikor nem is tud, masreszt meg miert pont akkor, amikor velem jott volna mashova. (hozzateszem repulojegy, szallas le van foglalva)

Erre o flegman az arcomba vagta, hogy "jo, es akkor mivan? Menj valamelyik baratnoddel, veluk ugyis jobban elvagy!"

Marha rosszul esett, azota nem is kommunikalunk, en evek ota erre sporoltam, de lemondtam mindent, mert en VELE szerettem volna menni....

Szerintetek jogos volt a kiakadas? Ti hogy reagaltatok volna?

20L


2013. okt. 31. 17:28
1 2
 1/17 zotanbro ***** válasza:
90%
persze hogy jogos volt.. én a helyedben meg egy pofont is kiosztottam volna
2013. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Néha tényleg elcsodálkozom, hogy milyen retardált emberek élnek párkapcsolatban... Igen, teljesen jogos volt a kiakadásod.

Egyébként ennek a dolognak volt bármi előzménye, vagy csak így spontán vágta ezt hozzád?

2013. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

A verekedés nem megoldás első!!!!



igazad volt.

Nekem ez amúgy a kapcsolat végét is jelentené... olvasd el párszor amit írtál, ha eddig nem jutottál erre a következtetésre

2013. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogos volt. Azért itt nem arról van szó, hogy egy hétvégén leugrotok Hajdúszoboszlóra vagy hasonló. Nyilván pénzben is jóval több, amiről szó van, ráadásul nagy álmod volt ez a nyaralás, és kettesben tölthettetek volna pár napot.


Szerintem én is hasonlóan kiakadtam volna, bár ismerve vérmérsékletemet, lehet, hogy nagyon csúnya veszekedés lett volna belőle. Ez így nem fair. Ha valamit előre megterveztek, leszerveztek, az legyen már úgy.

18/L

2013. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

de te fizetted az ő részét is?

vagy ő fizette a sajátját és utána mégis ennyire flegma volt?


jó nagy madár vagy, ha a nyaralás maga ennyire fontos neked

ami számomra tökéletesen érthető, akkor igenis elmentem volna nélküle

ahogy mondta egy barátnőmmel


és marha jól éreztem volna magam nélküle is


amúgy teljesen jogos a felháborodásod

a barátod pedig egy tuskó

2013. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi elozmenye. Ma reggel megjegyeztem, hogy de varom mar, hogy menjunk, mire eloallt, hogy "Ja, bocs"....
2013. okt. 31. 17:34
 7/17 Moszuke ***** válasza:

uhuhuhu klasszikus vonásokat vélek felfedezni. egy kegyetlen játszma körvonalazódik.

csak én a könyvben nem a pasi haverját hanem szüleit olvastam, de kb így.. szóról szóra. a rinyálásod, az ő bebüfögése, hogy "na és?" és társai:)

durva. párterápia, mert ennek lőttek.


kár h nem rémlik melyik könyvben:D azt hiszem a mérgező szülők, vagy a párkapcsolat klinika címűben.

2013. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zotanbro ***** válasza:
17:33 egy pofon meg nem verekedes.
2013. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Elvittem volna helyette egy csajismerősömet. :) Rögtön kiesne a nyeregből a kisasszony.
2013. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minek mesz kanari szigetekre telen? :'DDD ink menjetek egyutt sielni a haverjaval,es nyaron menjetek 2-en kanari szgk re :D es mindenki boldog. Na? Am igazad volt,jogosan voltal ra merges
2013. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!